Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
24.01.2013
Poruka
5
Da li na maticnu plocu ESC 945-A ver 2.0a moze neki procesor dual core????? u pitanju je intel procesor.....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Ides u device manager, zatim ides na uninstall device i windows ce sam pronaci uredjaj opet. Ukoliko ne pomogne moze pomoci reinstall. U slucaju da samo nije dodeljeno ime idete na computer managment/disk managment i dodelite putanju
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
Pozdrav, opet ja i izvinjavam se možda sam vas smorila više ali vi mi možete pomoći.
Oborila sam sistem, instalirala ponovo windows sp3 i sad nemam zvuka na komp.
a intergrisana mi je ova zvučna jer kad mi je jedan čovjek popravljao komp. uzeo mi je zvučnu karticu i sad mi je tako tih komp. ( mislim bio ) sad nemam nikako zvuka, a imam cd od trojke za zvuk, te zvučne drajvere pa da li može taj cd??
Ili ima li nešto što mogu skinuti, tj. te drajvere sa neta samo eto da imam taj zvuk na kompu jer ja stvarno ne mogu bez muzike hehe. Hvala vam unaprijed.
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Moras prvo znati koja je zvucna,pa po njenim oznakama i nazivu traziti na netu drivere za xp,ako je integrisana,onda barem moras znati koja je maticna ploca,i tako saznati na netu koja je zvucna.Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Dzigi ti je rekao sta treba, ako imas kutiju od ploce napisi nam oznaku sa kutije, ili jos bolje ako imas cd sa drajverima koji dolaze uz plocu, na njemu se nalazi drajver za zvuk (obicno je realtek, ima i drugih)
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
E, ja stvarno ne mogu da se snađem da nađem naziv te matične ploče jer meni kad je ovaj "popravljao" kompjuter on je ubacio neku drugu matičnu na kojoj ja ne vidim nikakav naziv, ali evo malo sam po netu tražila i skinula neki program koji prepoznaje koji je procesor, matična i to
evo slika
f.JPG
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
Molim vas ako možete da mi pomognete, da mi nađete te drajevere za ovu ploču
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Uh brate, stara ploca i grozni SiS chipset, tvoja integrusa je C-Media, evo ti link odaberi OS XP 32-bit i skini sve drivere, zatim ih instaliraj i narezi, BIOS nemoj da skidas, dakle, AGP, LAN, modem (ako ti treba), Sound (oba) i VGA.
Kod:
[url]http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?DetailID=79&CategoryID=1&DetailName=Feature&MenuID=24&LanID=0#[/url]
Novije drivere mozes naci i na sajtu SiS:
Kod:
[url]http://w3.sis.com/download/[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
Znam da je ovo sve slabo ali Bože moj kako god samo neka radi dok ne kupim drugi komp.
Imala sam ja drugu matičnu bolju, jaču od ove naravno ali taj što je popravljao mi je rekao da mi se ne isplati nju popravljati ( a njoj samo potreban procesor) nego da on meni ubaci ovu gore što sam slikala..
Sad ću da pokušam pa javljam da li sam uspjela
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
Skinula sam to sve što si mi rekao, samo ne vidim nigdje sad u ovim folderima onaj setup za instalaciju drajvera :Suntitled.JPG
 
Natrag
Top