Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Ok zmaju jesili resio sta imas koji OS koju graficku ako nije tajna neke graphics device ne podrzavaju keyboard shortcut to sto ti je nikola preporucio vecinom radi
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
mozes odraditi nov sistem i update firmvera na uredjaju
ako i to ne pomogne ,onda pravac radnja i pocasti se novim :D
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
To se meni desavalo na starom kompu
u mom slucaju je problem bio do ram memorije,mada moze biti i do same grafike,ali pokusaj da zamenis ram memoriju ,ili ako imas vise ,probaj sa razlicitima tj menjaj memorije
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
ako jee lcd tv
ima vga konektor na njemu ,tako da nemoras praviti kablove,jedino zvuk moras poveati posebnim kablom,ali je to isto isa hdmi kablom kada povezes grafiku,jer hdmi konektor na kompu(NOVIJA GRAFIKA IMA I HDMI )ne prenosi zvuk,s tim sto tv postavlja kao primarni ekran a monitor kao klon
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Jesi pokusao da ugasis monitor?,mada se brujanje moze javitii zbog same zvucne karte,po gotovu zato sto je razlika u signalu na integrisanim kartama izmedju levog i desnog kanala i do 40 db (imao sam priliku ina 79 db razlike), i to zvuk potpuno utisan na jednom kanalu daje sum 20-25 db na drugom 75-90 db
pokusaj sa eksternom zvucnom(pozajmi od nekog) ja sam kod sebe iskljucio sve integrisane kartice (imam vise racunara) i stavio genius zvucnu cena je oko 1000 din i resio problem
Genius Europe GmbH
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Neispravan ISO fajl, odnosno DVD sa kojeg si pravio ISO, probaj nešto drugo mountati u ISO formatu, meni se dešavalo ov samo kad je neispravan ISO fajl
 
Član
Učlanjen(a)
12.06.2010
Poruka
4
HP ScanJet 2300C

Molio bih Vas za pomoć oko gore navedenog skenera. Skoro sam dobio licencirani Windows 7 i ne mogu da koristim skener jer nema drajvere za sedmicu. Koje bih drajvere mogao da koristim i gde da ih nađen na netu?
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2013
Poruka
7
Sta mislite o ovoj kofiguraciji?

Pitanje je iz naslova, naime evo podataka:
Intel Core i7 4770k
PowerColor Radeon HD 7870 Devil 2GB
8GB Kingston HyperX memorija
Raidmax Raptor kuciste
Raidmax 630ss modular Hybrid napajanje
Ploca MSI z87 - G41 PC Mate

Da li je ovo dobra konfiguracija za igre, sve bi terao na Ultra 1080p, pa da li bi izvlacio preko 50 - 60 fps???

Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.07.2013
Poruka
7
Ne vredi ti tu druze da nesto dodajes novo, svaki upgrade te konfiguracije nece doneti nista bitno u performansama, uzmi prodaj taj komp i kupi novo nesto, ako nemas mogucnosti teraj to tako za sad.Pozz
 
Natrag
Top