Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
19.05.2010
Poruka
36
asus Crosshair formula IV
AMD phenom II x6 1090T
16gb 1600MHz DDR3 Kingston hyperXmatrix HD7970-P-3G5
ultra psu 750w
tagan eldiablo advance pc case
3x 1tb HDD
ASUS VG248QE
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.07.2012
Poruka
84
HITNO - nestaje slobodna memorija !!!

Primetio sam da mi postepeno nestaje slobodni prostor sa Hard Diska C: , imao 40 gb free space , a sada imam 1.24 GB . Skenirao sam AVASTOM free verzijom i nista nije nasao. Ovaj problem sam imao odavno jos i na starom kompu, tad sam problem resio reinstaliranjem sistemaa ! Sad' ne zelim da reinstaliram (ako moze da se resi drugacije
) !
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Start, kontrol panel, switch to category view, performance and maintenance, free up space on your hard disk, izabire ti particiju C, potvrdi i sacekaj da odradi kalkulaciju, moze potrajat, recice ti sta mozes da izbrises i koliko ces prostora dobit, cekiraj sve sto se da, potvrdi, pitace da izbrise i sve sistem restor tacke osim zadnje, potvrdi i sacekaj-popis kavu i sve je gotovo, dobijes dosta novog free prostora .
Poz
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2012
Poruka
84
Krenuo sam da radim backup da bih video koliko ustvari imam iskoriscene memorije na HD C: i pise da hd c ima samo 38 gb iskoriscene memorije od 74 gb .. Znaci da bi trebalo da imam 40 gb free, a ja imam 1,24 gb free !!!! molim vas pomozite ! slobodna memorija je sve manja :crayy:
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
KERTRIDZ mi je radio dobro dok od jednom stampac nemoze da ga ocita kao da nema kertridza sta da radim drustvo???napunio sam ga boje al on isto ,ocistio sam ga qne znam sta da mu radim.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2012
Poruka
84
Start, kontrol panel, switch to category view, performance and maintenance, free up space on your hard disk, izabire ti particiju C, potvrdi i sacekaj da odradi kalkulaciju, moze potrajat, recice ti sta mozes da izbrises i koliko ces prostora dobit, cekiraj sve sto se da, potvrdi, pitace da izbrise i sve sistem restor tacke osim zadnje, potvrdi i sacekaj-popis kavu i sve je gotovo, dobijes dosta novog free prostora .
Poz
ne mogu da nadjem performance i maintenance
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Nisi naveo koje windowse imaš instalirane,za početak skini si program CCleaner i instaliraj na komp te ga pokreni i pusti da očisti registrije,onda otiđi u C particiju u folder User/pa ime svog kompa/Downloads folder i izbriši ako imaš šta u njemu od stvari što si skidao s neta.Zatim si skini besplatni Ashampoo WinOptimizer 2012 te s njim odradi sve što ti nudi od čiščenja i brisanje starih kopija datoteka koje ti sigurno zauzimaju par gb Your personal Ashampoo® gift ,na kraju defregnentiraj particiju i trebalo bi biti puno bolje.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2012
Poruka
84
Nisi naveo koje windowse imaš instalirane,za početak skini si program CCleaner i instaliraj na komp te ga pokreni i pusti da očisti registrije,onda otiđi u C particiju u folder User/pa ime svog kompa/Downloads folder i izbriši ako imaš šta u njemu od stvari što si skidao s neta.Zatim si skini besplatni Ashampoo WinOptimizer 2012 te s njim odradi sve što ti nudi od čiščenja i brisanje starih kopija datoteka koje ti sigurno zauzimaju par gb Your personal Ashampoo® gift ,na kraju defregnentiraj particiju i trebalo bi biti puno bolje.
Radio sam sve to ! Imam Windows 7 . Ali ponovo nestaje memorija
 
Natrag
Top