Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
27.07.2012
Poruka
107
stampac

koji bi mi stampac bi preporucili da kupim da skenira,kopir,citac kartica,wifi,fax
 
Član
Učlanjen(a)
14.06.2011
Poruka
14
Web kamera Minton

Pomoc HITNOOO,web kamera kupljena u Ideji,sve radi ali izgleda da ona nema zvucnjak pa se tako necuje onaj sa kim pricas.
probao sam razno ali nista nepomaze.Dali da kupujem novu pored vec nove kupljene.POzdrav svima ,unapred zahvalan,Saxisax
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
problem oko aktivacije windowsa 7 ultimate

Imam Windows 7 Ultimate i probao sam da ga aktiviram preko Microsoft toolkita i stalno mi izbacuje ovo:
(This version of Windows is not supported as it is not capable of KMS Activation!)
Moze li mi ko pomoci oko ovoga,posto se bas nesto i ne kontam u to!:stupid:

Unapred zahvalan svima.:al:
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
Sta ce ti zvucnik na web kameri kad ga vec imas na PC ili laptopu. Takodje na laptopu imas i mikrofon. Ako ne cujes onog sa kojim pricas mozda je greska na njegovoj strani. Budi siguran da si instalirao korektno drivere za web kameru. Instaliraj skype ako vec nisi, taj program ima 'test' koji ce ti reci ako je sve u redu na tvojoj strani. Srecno.
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2010
Poruka
13
Ja imam brother MFC-990CW . MFC-990CW-20__29748_zoom.jpgBAs se dobro pokazao , mada mozes pogledati i model MFC-885CW
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2010
Poruka
13
Hard disk za laptop

Imam toshibu satellite A300 sa kofiguracijom :
Procesor -Intel Pentium Dual CPU T3400 2.16Ghz
Ram memorija - 3 GB
HDD - 250 Gb

Mislio sam da promijenim Hdd tj da stavim veci . Moze li mi neko dati neki savjet o tome koji bi najveci hdd mogao staviti ?
 
Član
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
7
Canvio® USB 3.0 External Hard Drives

Imam problem sa "Canvio® USB 3.0 External Hard Drives "-prosto kompjuter ga sad ne prepoznaje , probala sam na Laptop,opet nista. Pre par dana je sve bilo u redu i kompjuter ga je otvarao.Kad ga prikljucim na kompjuter on ga nadje, a zatim javi da se pojavila neka greska i da nece dobro uredjaj funkcionisati. Ima li netko ideju ili je imao ovakav problem -ili jednostavno kako da ga pokrenem i spasim podatke. Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
Mozes da instaliras SATA disk bilo koje velicine. Treba da znas da 7200 rpm diskovi se prodaju kao brzi u odnosu na 5400 rpm (Revolutions Per Minute)...malo vise se greju, diskutabilno je dali su i koliko brzi ali su skuplji. Kupi bilo koje velicine 5400rpm drive i bices ok.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
Sledeci link objasnjava kako da spasis podatke sa diska kada nemozes da pristupis disku. Srecno.
Kod:
http://forums.overclockersclub.com/index.php?showtopic=63704
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
Ti si kupio kabl koji konvertuje VGA- u (svideo + RCA) i hoces da povezes svoj laptop na TV preko RCA (zuti cinch).
Prvo pusti neki film sa DVD player-a u tvom laptopu, na laptop direktno konektuj u VGA port jedan monitor i ako vidis sliku to znaci da VGA port na tvom laptopu je OK. Pusti neki film sa standalone DVD player-a na TV i ako dobijas sliku, onda diskonektuj svoj DVD player i konektuj svoj laptop preko VGA to RCA kabla u taj isti port na TV-u. Play film u laptopu i selektuj korektan kanal na TV-u.
Ako ne vidis film na TV-u onda imas problem sa rezolucijom. Promeni rezoluciju na svom laptopu u 800 x 600 i ako nista ne dobijes na TV-u idi na dole sa rezolucijom. Ako si jos uvek neuspesan, promeni tvoj VGA u RCA konvertor. Srecno.
 
Natrag
Top