Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
ahamm, potrazicu,pa jel moguce da nece ni na grafiku od laptopa i desktop racunara da nece ni na jednu?interesuje me dal je uopste moguce povezati,dal je teoreski izvodivo tako samo premostiti bez onog pravog konvertora koji se preporucuje za ovakve stvari.hvala vam ljudi
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
gledao sam na internet treba na prvu lijevu rupicu da ide crvena pa na desnu stranu plava i u sredinu zuta ,a ja sam to radijo kao sto je na slici lijevo plava ,crvena ,zuta tako da sam ja pogrijesio u bojama sta ti mislis gledao sam ovaj tutorijal trebam onda da kad ispraznim ketridz da napunim u lijevu stranu crvenuc pa u sredinu zutu i desno plavu?

sta ti mislis da je pravilno?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Nema drugog resenja. ta dva postoje i ako nece ondak ces morati da kupis neki LCD TV :)
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Ugasis komp, izvadis stari procesor, resetujes BIOS pomocu dzampera na ploci, stavis novi procesor, malo termalne paste preko njega, stavis cooler, prikacis ga na napajanje. to je sve. naravno kad vec otvaras kuciste, obavezno ga procisti od el. staticke prasine :) komp ce ti mnoogo stabilnije raditi. :)
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Aktivacija bez trojanca (koji preusmerava adresu sa prave majkrosoftove na neku drugu, laznu), uzgred nije moguca. moja preporuka ti je da instaliras win 8 koji smo dobili kao consumer prewiev (dovoljno je da vreme u biosu podesis na 01.07.2012) i sve ce biti OK. ja tako i radim i nemam problema.
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2012
Poruka
2
lenovo B560 problem sa Cpu

Imam ne tolko star (do 2 god) Lenovo B560 laptop. problem je u tome sto nakon kratko rada Cpu pocne da radi sa 100% i to sa oba jezgra,a i pritom se brzo zagreva (lagano digne bez nekog mucenja na 65[SUP]o[/SUP]C) SAd se pitam da li je problem do (software ili hardware) i da obarao sam nekoliko puta sitem,Trenutno se na njemo nalzi windows 7 ultimate 64bit.:thinking:
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
da li kupujes napamet procesor ili si gledao koji odgovara tvojoj maticnoj? pazi kako kupujes
 
Član
Učlanjen(a)
08.06.2012
Poruka
6
Pomoc oko konfiguracije

Da li je moguce sastaviti ovakvu konfu,mislim da li sve to moze da se uklopi na maticnoj? :

Maticna:
MSI
970A-G46


CPU:AMD Phenom II X4 965 Black Edition


HDD: Samsung 500GB


Hladjenje za cpu:Noctua NH-D14 ili Thermalright Silver Arrow


RAM: Kingston 16GB


GPU:SAPPHIRE
Radeon HD 7770


HDD: 500GB SATA


Napajanje: 600W/650W


Kuciste: Po izboru
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
Instaliranje novog hard diska

kupio sam sebi western digital caviar blue hard disk.evo oznake modela wd3200aaks 320 gb.
skopcao sam ga na napajanje i sata kablom na maticnu.bios prepozna hard disk ali ga ne prikaze u windows-u.
isao sam u disk managment ali ga ne mogu inicijalizovati kao MBR vec kao GPT i onda krenem da ga formatiram i traje vjecnost.....
evo slika u disk managmentu
evo kakvu mi gresku izbaci kad probam da ga inicijalizujem kao MBR
ImageShack
a evo i druge slike kako mi izgleda disk u disk managment-u
ImageShack
 
Natrag
Top