Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
17.04.2011
Poruka
1
Pomoc oko hard diska za laptop

Pozdrav svima,imam IBM T40 lap kome je crkao hard..na njemu je ATA,nasao sam polovne na internetu,ali nisam siguran da li ce odgovarati
Na prvoj slici je moj,a na drugoj slici je kakav nasao da kupim..oba su ATA..i raspored i broj iglica su isti..samo me buni ta plastika iznad iglica..kod mene je znatno sira(slika 1)..

-HARD-DISK-ZA-LAPTOP-40GB-ATA-2-5-_slika_O_729809.jpgHARD-DISK-ZA-LAPTOP-30GB-ATA_slika_O_754594.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2012
Poruka
21
POMOC!!! Instaliranje windowsa sa usb flesh memorije

Caos svima, na netu postoji milion tema na ali niti jedan jedninu konkretno precizan odgovor na temu:

Instaliranje windowsa sa usb flesh memorije
Skinuo sam fleshboot, odradio je sve, i sada u biosu kako da postavim da ucitava flesh? Sve sam probao i nece!
Da li posle fleshboota, kopiram sistem na flesh ili sta?
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2012
Poruka
21
P.s
koristio sam windows sp3 ukoliko je taj sistem uopste hoce, jer ne mogu nigde da nadjem na netu obican xp windows
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2012
Poruka
21
e ovako
u biosu, ne mogu da namestim da krene da instalise sa flesha, sve sam probao ponavljam, i usb zip i usb fdn i usb ostale, al procitao negde da trebam da ukljucim opciju u biosu ali gde koju da prepozna flesh?
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2012
Poruka
21
CItam naslov pise "da li sam ubio...molim za savet... hvala svima unapred :)))" udjem na temu kad ono pise "da li sam ubo molim za savet... hvala svima unapred :)))":D
a koga si mislio da ubodes i sa cim :D
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2012
Poruka
21
Nemam dozvolu da pristupim toj temi mada ne znam zasto.
Komp mi je spor za windows 7 al kazem opet flesh mi bios ne prepoznaje
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2012
Poruka
21
citam na netu da treba nesto da ukacam ali onda naletim na ove programe poput fleshboota i nekog wintoola i hewgena i sl koji to urade sve, e pa sta nakon toga? treba samo da namestim u biosu da mi flesh bude prvi i to je to?
 
Natrag
Top