Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
hladjenje procesora

treba mi pomoc oko izbora coolera za procesor.poca je P5VD2-MX-SE 775 socket, procesor je D925 3.0GHz.imam njegov standardni cooler koji sam imo radi konstantno.znaci od kad mi se racunar upali i celo vreme radi nikad se negasi,i sad je poceo da buci puno.
mislio sam kupiti ovaj cooler ,dalicu s tim postici manju bucnost,tj da ploca regulise broj obrtaja,da nevrti stalno na max
Cooler Master XDream i117
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
Zdravo drustvo dali je neko imao slicno iskustvo sa ovim problemom

gubi mi se vrijeme datum godina sve mi se poremeti kad ugasim pc pa kada to sve vratim u normali podesim internet mi je dobar znali neko kako da rijesim problem da mi se ne vraca vrijeme staro nego da bude normalno da funkicjonise da mi ne vraca 2005 god nego normalno da radi
?
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
zameni bateriju biosa,udji u podesavanje sata i datuma,klikni na internet time,cekiraj automatically synchronize with an internet time server,pa update now,apply,ok.Baterija ti je 99 posto neispravna.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
Od jednom mi samo nestane slika na laptop

ovako radio sam novi sistem ,radio sam ciscenje mijenjao termalnu pastu opet isto sve ukljucim laptop dodje do windowsa i nestane slika moram da ga resetujem on opet dodje do windowsa krene da ucita i iskljuci se slika a rade ventilatori ??
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
malo mi je nejasno kad kazes da dodje do windowsa, dokle tacno dodje, jel prodje ucitavanje biosa? koji windows je u pitanju?
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
win 7 je probao sam na xp isto.znas kako upalim ga on ucitava nekad sve ok dodje do windowsa upali se prozor sa ikonicama malo i ostane ekran bez slike a ventilatori se cuju da rade ,a ne kada samo sto ga upalim dodje do win i od jednom nema nista nestane slike.znaci nekada mu nestane prije onog windows sto se ukaze nakon paljenja a nekada i posle ucitavanja win ...kada krenem npr da instaliram novi win isto desi mi se da nestane slike itd
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nema sta drugo biti u pitanju nego flet kabal, moraces ga nositi na servis da ga zamijene
 
Natrag
Top