Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
27.07.2012
Poruka
107
pitanje

imam router hg520 s telekom,lampica za internet ne svetli a ostale lampice rade u cemu je problem
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Opet nisi sebe izjasnio, jel ti net radi ili jok, pa ti ko da si optuzeni u aferi VRB pa sve ostavljas tuziocu da zakljucuje ?
Imas solucije:
Net ne radi-iskopcas modem iz struje,( uticnicu iz zida), pa ga ukopcas nakon minuta, sacekas jos minutu i vidis da li si talican
Net radi-uzivas
Net opet ne radi-Zoves sluzbu Telekoma i prijavis kvar i oni ti rese to za 24 sata
Proveris da li si platio racun ( ovo bi trebalo da je prvo)

jednostavni i ustedeo si na bensedinu:bafghjd:
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Nemas ruter, imas modem, mada generalno gledano, kako se to globalno gleda, dodje mu na isto, strucno ima razlike u mogucnostima .
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
PROBLEM SA GASENJEM PC-a

kompjuter cim ga ukljucim 2min radi ugasi se temperatura u redu na GPU I CPU I NA MATICNOJ PLOCI NAPAJANJE SAM MIJENJAO OPET ISTO ZNALI NEKO STA BI MOGAO JOS DA URADIM RAM SAM PROBAO U DRUGI PC RADE INSTALIRAO SAM MU NOWI SISTEM SVE ISTO......
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Može biti more uzroka..naponski kabal,ide-sata kabal,citac,podesavanja u biosu,oslabljeno napajanje,lose instalacije u zidovima..,najčešći uzrok je cpu,uglavnom njegova zaštita u biosu ili poluispravan ventilator na istom.Takođe se desava da se senzori za očitavanje toplote pobrljave i budu uzrok,a moze i sam windows to da radi.Postoji i mogućnost prisustva virusa ili neki od kondenzatora na matičnoj ili grafičkoj,ili čak neki instalirani program koji čeka aktivaciju tipa nod32 ili programi kojima je istekao probni period..Na primer moze biti dugme za paljenje problem,iskljuci ga sa ploce,prebaci dugme reset na njegovo mesto i probaj upali sa reset dugmetom.Desava se mnogo puta da upravo to bude problem gasenja
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.01.2013
Poruka
35
Kao sto kaze prethodni komentar,moze biti dosta razloga.Evo neko osnovno pitanje,kad je zadnji put ciscen i mjenjana termalna pasta?
 
Natrag
Top