Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
pozzz,mozel meni neko pomoc?na tastaturi od laptopa nemogu vise sa tipkama za gore i dole da pregledam stranice.dok je kliknem odma mi prebaci celu stranicu tako da sam vezana na misa a to me mrzi.imali iko resenje kakoo da to popravim,vec trecu noc probavam svakako ali ne ide...hvala puno

jesi radila nesto prije tog problema, skidala neki softver ili cackala po sistemu? moguce da je problem samo u sistemu pa ako odavno nisi obarala sistem vrijeme je
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2013
Poruka
35
Idi u Start pa nadji Device Manager i gdje ti pise "Keyboards" vidi stojo li neki upitnik ili uzvicnik.Pa probaj da unistaliras drajvere pa instaliraj nove.Ako ni to ne pomogne onda se javi da trazimo drugo rjesenje.. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
zdravo drustvo..znali neko odgovor na ovo pitanje?

Cemu sluze chipset drajveri imam program driverspack solution on mi nalazi drajvere za champere neke znali neko cemu sluze ti drajverI??I imam jos jedno pitanje imam graficku readeon x1600 series 256mb ona radi ok al kad igram igricu neku odma pocne da koci i javlja mi problem kao da drajveri nisu ok al instalirao sam nove i opet isto ovako pise (display drivers ati radeon family stopped responding and has successfully recovered???
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruka
4
Sve sa Ebaya Narucivanje

Svesaebay
vam omogucava kupovinu proizvoda preko Ebay-a u Italiji, Nemackoj, Engleskoj, Kini, Americi... Amazon-a kao i svih ostalih sajtova gde je moguce placanje putem PAYPALA (najsigurniji nacin placanja preko interneta koji tenutno ne postoji u Srbiji)
Sve sto vam je potrebno moze vam biti dostavljeno na kucnu adresu u Srbiji preko nas.

Procedura oko placanja je jednostavna:
radi nase sigurnosti potrebno je uplatiti kaparu u isnosu od 50% ukupne cene proizvoda koji kupujete na racun, a ostatak novca prilikom podizanja istog.

Vase je samo da pronadjete proizvod koji zelite i posaljete nam link na svesaebaya@gmail.com ili nas kontaktirajte na +381 65 6868689 a mi cemo vam odgovoriti koja je cena i vreme isporuke robe kao i detalje na koji nacin se vrsi placanje.
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Potpuno identicna stvar se desila davno mom drugu sa tim istim procesorom samo sto on prilikom vracanja srecom nije polomio ni jednu nozicu,3 sata sam se zezao ispravljajuci mu nekoliko nozica polako da se ne bi koja slomila,posle sam mu rekao da ako jos jednom i pomisli da otvori kuciste bez mog prisustva da cu mu ga zavariti po celoj visini. :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.03.2012
Poruka
47
kuler 120x120x20mm

pozdrav svima da li ima negde da se kupi kuler 120x120x15 ili 120x120x20mm??
 
Natrag
Top