Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
29.01.2013
Poruka
1
Problem sa pregrevanjem procesora

Pre dva dana sam od drugara uzeo procesor amd athlon 64 x2 6000+... Problem je u tome sto se i pored nove paste i ciscenja hladnjaka preterano greje. Kada ne cackam nista temperatura je oko 50-60c, a kada pokrenem neku igricu greje se i preko 100c i ugasi se racunar... Jel imao neko slicnih iskustava i dali je problem resiv??? UNAPRED HVALA!!!
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2013
Poruka
35
Koja je pasta stavljena,koliko je i kako stavljeno.?I to sve zavisi.Onda je li hladnjak dobro ociscen ili kad je vracan je li dobro ulego u svoje leziste.?Imas tu dosta caka.On moze da ulegne ali ako nije dobro ne moze dobro da radi svoj poso.Probaj da otvoris poklopac i malo pritisni hladnjak i vidi je li temperatura pada,ako pada onda ga izvadi pa ponovo vrati,jer ako je vadjen od nekog nestrucnog lica moze bit da je ostecen.Provijer pa javi. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2010
Poruka
7
Koja je razlika izmedju Socketa S1G1 i S1G2

Pozdrav interesuje me da li procesor sa socket S1G2 pase na laptop Fujitsu Siemens Pa 1510 na kojem je procesor S1g1
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Temperature su odlicne za taj OC, reci mi samo koliko si dugo testirao i kako si saznao za mnozioc RAM-a?
I ima li nekih poboljsanja u performansama?
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2012
Poruka
20
sto se tice mnozioca rama pricao sam sa nekim francuzom on mi je rekao za to,posto ova ploca nema podesavanje napona,drzao sam petnest minuta kao sto si mi i rekao,reci mi jeli u redu to sto sam uradio sa ramom?sto se tice performansi ne mozes da vjerujes kolko je bolje sad sve igrice sto igram uopste nema da sjeku ni da ^prekidaju a sve igram u maxi rezolucijama
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Jeste u redu, ako si menjao u Memory-Z mnozioc, da nisi smanjivao CAS latency timing slucajno?
Koje igre cepas na Ultra settings?
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
2
Čudan problem

Kompijuter mi se isključio sam posle nekog vremena korišćenja.Kad sam ga uključio počne da diže sistem ali na pola stane i ukoči....Nosio sam da mi reinstaliraju Windows XP i on radi 2 dana i opet isto...Posle još jedne reinstalacije opet dva dana i isto...Znate li možda šta može da bude?
P.S. probao sam da vadim memorije jednu po jednu i ništa...
Unapred hvala!!!
 
Natrag
Top