Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
I ja bih ti preporucio konfiguraciju sa AMD procesorom,jevtinija je i imas dosta jacu graficku sa njom a i kao sto sam vec napisao u jednom postu taj procesor ima mnogo potencijala evo pogledaj koliko su uspeli da ga klokuju u jednom testu:
overclock-goals.jpg

NA fabrickom kuleru ide ladno do 4600MHZ gde ces bolje :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
9
Sklapanje konfiguracije

Molim vas hitno mi je potrebno za jedan domaci zadatak.

Sklopite jednu konfiguraciju za server male firme a drugu konfiguraciju za kancelarijski kompjuter. Potrudite se da komponente budu izbalansirane, dobro prilagođene jedna drugoj

Objasnite na kojim komponentama ste stavili akcenat i zašto (za obe konfiguracije).
Mislim da bi ploca za server trebala da bude sa RAID kontrolerom
Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Matična ploča. Preporuka ?

Pozdrav.

Može preporuka za neku kvalitetnu matičnu ploču.

Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2011
Poruka
10
Licno sam za ASUS-a,ali neces ni sa drugima da pogresis .Po meni je trenutno od njih po odnosu kvalitet/cena Maximum IV Gene-Z ,apsolutni favorit(oko 160 eura):opaaa: a nema,sta nema na njoj
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
11
Zvucna kartica

e ovako: imam zvucnu karticu trust 5.1 sc-5100,i zvucnike microlab 2.1...imam problem sa programom za zvucnu karticu CMI8738 5.12. da li postoji neki drugi program koji bih mogla da koristim uz ovu karticu i koji? a inace dok sam koristila ovaj program javljalo mi se neko kao pucketanje da tako kazem,dok sam slusala muziku...napomenula bih da je zvucna kartica relativno nova...


Kod:
[URL]http://www.trust.com/products/productdrivers.aspx?artnr=14319[/URL]

ovako mi izgleda kartica
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Laptop je odličan to bez daljnjega,ali ako želiš igrati igrice ipak potraži laptop sa boljom grafičkom.

Sve u svemu njemu grafička i nije toliko loša ali današnje igrice idu daleko pa tako da znaš o čemu pričam.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
4
imam problem sa tastaturom

poz svima ima jedan problem sa tastaturom kojim mi se desio danas dok mi je komp bio upaljen zapoceo sam konverotovanje jednog filma medjutim neverujem da je zbog toga a li u svakom slucaju to sam radio kad sam hteo da proverim do koliko je procenata konvertovan film primetio sam da je program prestao da radi i da neradi tastatura koja nije usb vec ova druga u svakom slucaju probao sam i sa drugom rezervnom tastaturom i ona neradi cak i kad palim komp nepale se lampice,jedino sto mi sad polazi za rukom jeste ova bezicna tastautra ali to nije resenje je moze neko da mi pomogne hvala
 
Natrag
Top