Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Koje windowse koristiš , izgleda da su se malo zdrmali.Probaj obnoviti usb drivere od matične ploče .Da je usb tipkovnica rekao bi da možda nije upaljeno u biosu a za tu lampicu kad je zadnji put čišćen komp možda je i pregorila pa je treba otpojiti da slučajno ona s kakvim strujama ne radi probleme.Meni je davno ta led diod isto tako zezala ,samo što mi je restartala komp.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
4
izgleda da se nismo razumeli jedino sto radi jeste USB tastatura a ova standarna rs tastatura neradi a komp je nov kupio sam ga pre par meseci led diode na njemu rade odlicno ali nepale se one diode na tastaturi dok kad mi je prikopcana bezicna tastatura i mis sve radi normalno,upitanju je windows 7 OS
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
4
skenirao sam komp sa driver checker programom i evo uz prilozenu fotku ovo je nasao sad neznam dali da nastavim sa azuriranjem ili ne mslim sa update-tomCapture.JPG
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
Ma jok, idi na desni klik na my computer-manage-device manager i vidi da li ti je sve ok, tj da li kod keyboard ima znak uzvika?
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Poslusaj Mister Prajsa,oznaka za tu standardnu tastaturu je PS2 i cudi me da je uopste i koristis jer je sad kao dobar dan da je sve na usb.Ako ti je sve ok u device manageru(nema zutog uzvicnika ) a druga tastatura koja je isto na PS2 takodje nece da radi onda ti je verovatno (ali to je moje misljenje)crkao PS2 ulaz za tastaturu.Ako imas usb tastaturu ne beri brigu nego koristi nju,osim ako neces da reklamiras komp jer je u garanciji.Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
4
neznam sta je ali jako me nervira sto nemogu to da namestim moracu to da resim ili kao sto si i sam rekao da reklamiram komp
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2009
Poruka
19
Jeste da je vec malo bajata tema ali moram da komentarisem.
Ta ploca nije dobra ni za X2, a kamoli BD, kad vec gledas BD uzmi i neku pristojnu plocu.
Nisam ni siguran da BD uopste radi na istoj.
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2009
Poruka
19
To su zvanicni drajveri, tesko da ces naci druge za tu karticu.
Imas porblem pri slusanju muzike samo ili uvek?
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2011
Poruka
4
pomoc oko grafike

koju najacu grafiku mogu staviti na maticnu plocu Asus P4P800S-X,koja ima agp slot za grafiku
 
Natrag
Top