Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
05.05.2011
Poruka
1
kojim putem iz sadasnjeg u zeljeno stanje

Znamo li koji su nam izvori potrebni da bi smo dosli iz jednog stanja u drugo !

Imaju li mladi dovoljno energije ,jesu li motivisani i posvecni Cilju !!!
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2010
Poruka
15
New razumem se puno u mobilne, ali evo mog iskustva. oduvek sam koristio nokiine modele telefona (sada imam 2700c) i znam da neke bitrate-e ne mogu da pročitaju. npr 64kbps, 192kbps, možda i još neki. Pokušaj konverterom da pesme konvertuješ u 128kbps i da imena pesama budu kratka, npr izvođač-pesma.mp3. voleo bih da čujem još nečije mišljenje jer sam svoj problem ovako rešio. mada ti imaš samsung tako da ...

Potpuno si u pravu, spasio si me. Jeste da mi je od sada konvertiranje dodatni posao ali sto se mora nije tesko.
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
nema na čemu, sada mogu da se pohvalim drugu koji se extra razume u telefona da i ja znam nešto :D :D :D
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2010
Poruka
15
Jos sam malo dodatno istrazivao i shvatio da je dovoljno samo skratiti ime pjesme i sve je O.K. Onda sam se sjetio da sam to isto i davno prije radio i na xp-u ali se ovih trenutaka nisam mogao sjetiti te si me odveo na pravom putu. Dakle nije probelm u windowsima,u karticama, u mobitelu, vec samo treba skratiti ime muzickog fajla.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
oke, hvala...sta mislite o maticnoj, neki kazu da i nije bas neka, samo zna li neko koje procesore ona sve podrzava..??

Ploca ti je microATX sa samo dva slota za RAM memoriju i needzha je u pravu- ploca ima Nvidia chipset i na nju bi trebalo da stavis Nvidia grafiku. Ako mene pitas, probaj da nadjes drugu plocu (po mogucstvu Gigabyte), da ima AM3 postolje, da je ATX, da ima 4 slota za RAM i da ima AMD-ov chipset (zbog kasnijeg overclock-ovanja).
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Kako, bre, procesor može da krči? Možda ti je ventilator otišao, tj ležajevi inače procesor ne može. a, možda hard disk ,,ore,, svoje poslednje dane :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Taj problem je imao i moj ortak stalno ga je zezao net a oni mu tupili te drajveri te nevalja mu telefon pa pravi smetnje :???: itd dok mu nije puko` film i izredjo`im sve po spisku i nekim cudom vec sledeceg dana net proradio kako treba i radi i dan danas bez problema :)
 
Natrag
Top