Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Hvala svima na odgovorima. U sustini prica je krenula iz toga da ja zelim, posto imam mesta da dodam jos jednu memoriju a instalirao sam W7 x64, da dodam jos jedan modul rama. E tu se javio problem sto ja kada sam kupovao nisam svatio da sam kupio najskuplju memoriju, i sada kada sam odlucio da kupim jos jedan modul nemogu da nadjem istu od 1 gb vec samo 2gb koji kosta 13.000, sto je neverovatno skupo, oznaka moje memorije je Kingston KHX11000D3LL/1G CL7 Low Latency (7-7-7-20) 1375Mhz, a nasao sam na pakomu isti model samo od 2 gb. Zato sam postavio pitanje dali ce raditi memorija od istog proizvodjaca Kingston KHX CL5 ili CL9 od 2 gb 1600Mhz koja je mnogo jeftinija.
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Pa svaki put imas sve manje memorije,jel uopste ne formatiras izgleda,nego samo instaliras jedan sistem preko drugog,tj on sakrije stare fajlove,a ne izbrise ih...
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Sve je tacno,celeron nikako,em sto krci ko traktor em su losi...
ne znam da li vama krci :),ali je na mom starom kompu krco,krci i dalje,i krcace jos dugo vremena....Barem dok ne crkne xD
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Da,rezoluciju stavi najevuc sto mozes,a ako i dalje bude razvuceno,onda ti je verovatno monitor na 16:9 ili nemas drajvere....
Verovatno nemas drajvere,cim kazes da imas windows 7,a siguran sam da ski skoro instaliro...
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Ma uzmes nvidia geforce 9500Gt,na MSI Maticnu :),sa mimimum 2 gb rama
Ja to imam,i nista mi ne fali...
Photoshop CS4,radi bez problema
Sony Vegas 8,9,10,isto bez problema
Adobe After Effect,isto bez problema
COD(Modern Warfare 2,Black OPS) na high detaljima
Kao i ostale igrice...
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2010
Poruka
15
WIN 7 MEMORY CARD PROBLEM

Pozdrav,
Na laptopu Asus imam instaliran Win 7 Ultimate-Service Pack 1, sa svakodnevnom ukljucenom nadogradnjom sa kojim kompjuterom spajam mobitel Samsung SGH D-880.
Muzicke mp3 fajlove sam i ranije kopirao sa kompa na memorijsku karticu u mobitelu i na starom mome xp-u unazad dvije godine sve do jucer. Sada mi se javlja problem. Kada kopiram muziku sa kompa na memory karticu te na originalnu memoriju mobitela i hocu to vidjeti na mobnitelu, te iste muzike na mobitelu nema, a kad spojim mobitel sa kompom muzika se vidi na memorijskim karticama mobitela i moze se slusati. Memory kartice sam vise puta formatirao sa kompa, sa mobitela, formatirao sam i mobitel, kopirao sam muziku sa usb sticka na mobitel i dalje muzike nema, skidao sam direktno sa interneta muziku te spremao na mobitelu, no i dalje je nema. Probao sam na drugi komp sa xp-om i dalje ista stvar. Staru muziku koju sam ranije sa mobitela kopirao na komp i kada je sada vracam ona se vidi, takodje kada kopiram slike sve je ok. E, kako sam sada ostao bez ideje pitam znalce za pomoc, u cemu je kvaka?
Unaprijed Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
New razumem se puno u mobilne, ali evo mog iskustva. oduvek sam koristio nokiine modele telefona (sada imam 2700c) i znam da neke bitrate-e ne mogu da pročitaju. npr 64kbps, 192kbps, možda i još neki. Pokušaj konverterom da pesme konvertuješ u 128kbps i da imena pesama budu kratka, npr izvođač-pesma.mp3. voleo bih da čujem još nečije mišljenje jer sam svoj problem ovako rešio. mada ti imaš samsung tako da ...
 
Natrag
Top