Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146

061

Član
Učlanjen(a)
28.03.2011
Poruka
2
Hard disk

Da li neko moze da mi preporuci neki hard disk,i da mi kaze gde ima da se kupi,a da nije skuplji od 2.000 dinara?
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
20
karakteristike svih monitora ovog proizvodjaca imash na :http://benq.rs/products/LCD/index.cfm/product/975
ja sam dugo godina koristio model,BenQ 22" G 2220HDA,koji sem pocetnih 5% mrtvih piksela,nije kod mene ostavio dobar utisak,s obzirom da sam se bavio pripremom za shtampu,za taj novac mogao sam uzeti i bolji monitor...znaci neznam cime se bavish i cemu bi ti monitor sluzio,u svakom slucaju firma BEnQ je koliko je meni poznato vec odavno u vrlo loshoj situaciji ,tako obrati paznju na duzinu garancije i tehnicku podrshku...pozdrav
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Kod svih full HD monitora je problem rezolucija, pogotovo ako ces da igras igrice i gledas filmove :) ......
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
30
Pa zavisi za pocetak kakav ti disk treba.Koliko memorije, da li je SATA ili PATA konektor, ali kao sto rece Kingfisher za te pare mozes samo polovnjaka da kupis.
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2010
Poruka
13
Ajte GAMERI javite mi se na post,"sastavljam" kuciste!!!

Molio bih sve GAMERE da mi se jave ovde,posto planiram da sastavim kuciste,da ubacim maticnu i procesor,a vi da mi pomognete koje bi grafe i ostale komponente bile dobre,kako bih bio miran makar 2-3 godine :)Ako se neko bude javio recu mu koju maticnu ocu i koji procesor,pa da zajednickim snagama,uklopimo ostale komponente,kako bih napravio dobru makinu za igranje igara ;)
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
73
pa druye nema tu puno da se razmislja jednostavno kupis noviju maticnu plocu koju mozes da nadogradjues do nekih 16 GB rama i vise kupis 4 GB rama i dobru graficku procesor neki normalan i to je to za dobar gamer....SVE ZAVISI KOLIKO PARA PLANIRAS DA IZDVOJIS ZA RACUNAR..
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
73
ma nema potrebe za tim samo kada instaliras win ides na slow format a ne na fast jer vecina ide na fast......
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
normalno da treba na full format, kad ides na quick, onda samo neke stvari pobrise, cak i virus moze ostati, a ovako sve ide
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Poz,treba mi da prebacim monitor na 4:3 za cs 1.6,da mi ne bi grafika od 800X600 bila preko celog ekrana,od 19'
Imam samsung syncmaster 920nw od 19'
I graficku nvidia geforce 9500gt.
Na monitoru,nemam ta podesavanja da stavim 4:3
POMAGAJTE!!!

Dodato posle 20 Sati 57 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

jer zna neko?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top