Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
22
UV mastilo-boja

Pozdrav,


Da li zna neko gde se moze kupiti Nevidljivo mastilo ( UV )? Nacuo sam da ima na nekom buvljaku u Bg-u.
Posto mi ta informacija nije pouzdana resih da pitam...Potrebno mi je da ofarbam kuciste i unutrasnje komponente, video sam par zanimljivih radova pa da probam i ja.:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
ma ti konektori su standardni tako da nemože bit da nepase neki konektor
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
reko bih 7 negdje
bila bi i vise da je 4Gb rama jer ovako ces imas 1,5 jer grafa uzima svoje i bilo bi bolje da je veci hard inace dosta dobar lap.
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2009
Poruka
56
Za te pare je ok...mislim da ze te pare moze da se uzme i neki sa dual core proceserom....
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
22
Ova konfiguracija se sastoji od Dual Core processor-a

AMD Athlon II P320 Dual-Core Processor 2.1
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Memorija ti je sigurno ddr1, e sad imas u nekim radnjama mogucnost da odneses svoju memorijsku karticu i dodas jos nesto novca za vecu memoriju ali takodje polovnu, ja sam u nisu odneo 2 x po 256 MB i dodao jos 2.000 za jednu memoriju od 1GB (kingston) polovna memorija je takodje ali jako malo koriscena, dali su mi cak i kutijicu sa garancijom. E sad ne priomecujem da mi je to nesto mnogo poboljsalo masinu ali mi je rad na kompu svakako dosta stabilniji. Najbolje resenje bi bilo da otvoris svoje kuciste, procitas naziv svoje maticne ploce (proizvodjac i oznaka) i sve to ukucas lepo na google i tamo ce ti izbaciti komplet specifikaciju za tu maticnu izmedju ostalog pisace ti koliko max podrzava i koju memoriju. Nadam se da sam pomogao
 
Natrag
Top