Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ja se opet vraćam na nove :)
Zadnja stvar sa albuma...

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Sto se albuma Chinese Democracy tice, svidja mi se pesma Better.

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Slash: "Dovoljno je samo da mi Axl kaže 'izvini' i eto me u Gunsima"

Čuveni gitarista Saul Hudson Slash rekao je u intervjuu za magazin "NME" da je za ponovno okupljanje starog sastava Guns'n'Roses-a i njegov povratak u bend potrebno samo izvinjenje pjevača Axl Rosea. Rose je svojevremeno nazvao Slasha "rakom" koji je izjeo grupu, i više puta istakao kako će se prije "pakao zalediti", nego što će "Gunsi" ponovo svirati u starom sastavu.
"Mogu da kažem da bih ozbiljno razmislio o povratku. Sve što bi mi bilo potrebno je jedan telefonski poziv od Axla. Priznajem da bi me taj poziv iznenadio, ali ako bih čuo 'izvini', i sam bih se rešio raznih glupih misli koje vučem sa sobom 15 godina i počeo da mislim o zajedničkoj budućnosti sa bendom", rekao je Slash.

Saul Hudson Slash (45) je G'n'R napustio prije 15 godina i započeo izuzetno uspešnu solo karijeru, u okviru koje je objavio dva albuma kao Slash's Snakepit, dva sa Velvet Revolver i dva kao solo izvođač. Trenutno priprema treće solo izdanje, koje će se pojaviti 2012. godine.


(info-market)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Da se pomire Death, nema sanse
ja i dalje uzivam, uz stare Ganse :D

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ocekivao sam ovakav odgovor. A i Slash je pre samo godinu dana pricao kako ni na stejdzu ne mogu biti zajedno a kamoli muziku da stvaraju. Valjda ce i Axl malo spustiti loptu, mada, posle nekih njegovih izjava, ne verujem da ce se ikad ponovo okupiti. Ja bih naravno voleo da se to desi. yes3

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nikad se ne zna, mada Axl šta misli to i kaže. Možda bude promeni mišljenje ako snimanje novih pesama ne bude išlo kako treba :dntknw:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Posle svega sto je bilo, mislim da Axl i Slash nema sanse da saradjuju na duze staze. I ako se ponovo okupe, verovatno ce to biti samo zbog neke turneje a i da se zaradi dobra lova.

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top