Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
skinuo sam ali mi je jos vise usporio a kada krenem u registry on krene i sve mi zacrni dali tako treba a pokusacu da skinem sa nekog drugog sajta
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ma ne valja ti to, sta ti zacrni majke ti, o kakvom registry-ju pricas, rekao sam ti da samo popravis problem sa programom.
Sta si uradio na kraju?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Jesi li ulazio u zutu skracenicu, u njoj imas sva preporucenja za tvoj siste(automatski podesava sve komponente, to ti je u prvom prozoru imas Maintenance, Speed i Healt).
U Speedu udji i podesice ti sve sam, kao i u healt s tim sto nemoj da prihvatis za auto update windows-a i optimizovace ti racunar.

Dodato posle 1 12 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Sta si uradio brate?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
sve uradim i nsta i dalje mi je spor moze li da bude da sam pokupio nesto sa interneta
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Moze da se desi ako nemas Anti-Virusnu zastitu, ti si brate maler, ja imam TuneUp i meni sredjuje sistem redovno(defragmentuje, cekira sistemske greske i td.), i drugima sam ga install i svima je cak ubrzao rad sistema, jer olaksava dizanje sistema i rad sistema.
Nesto si zeznuo ili ti je uletelo nesto?
Jel` imas AV?
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
možda si mnogo sisitemskih programa instalirao i pokrenuo pa ti je radna momorija zazeta.Gledam sad kod mene u processes neki programi pojavljuju se kao sami od sebe i rade rade rade i zauzimaju radnu memoriju i zato mi je i bioshock 2 prijavljivao grešku i nije htio raditi.Preporuka za tu igricu je 3gb radne memorije.Ja toliko i imam ali ne radi kako treba.Skino sam Tuneup zahvaljujući ovom tvom postu stefkos pa da vidim kako radi.

poz.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
imam osjecaj da je nesto dirno u registriju i da ga je usporio, a i citam koliko je igrica instalirao i deinstalirao a sve to bez dobrog uninstalera ostavlja tragove po registru.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
možda si mnogo sisitemskih programa instalirao i pokrenuo pa ti je radna momorija zazeta.Gledam sad kod mene u processes neki programi pojavljuju se kao sami od sebe i rade rade rade i zauzimaju radnu memoriju i zato mi je i bioshock 2 prijavljivao grešku i nije htio raditi.Preporuka za tu igricu je 3gb radne memorije.Ja toliko i imam ali ne radi kako treba.Skino sam Tuneup zahvaljujući ovom tvom postu stefkos pa da vidim kako radi.

poz.


Mozes li da pokazes processe iz Task Manger-a, jer ako ti je veliko zauzece memorije(a ti imas 3GB to i nije malo)koji god OS da imas, mozda imas trojanca u sistemu.
I koji ti je OS?

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

imam osjecaj da je nesto dirno u registriju i da ga je usporio, a i citam koliko je igrica instalirao i deinstalirao a sve to bez dobrog uninstalera ostavlja tragove po registru.

Upravo tako brate ja licno koristim Your Uninstaller, naj noviju verziju, uvek brisem preko njega i nikad nisam imao problema(i 10 programa dnevno da install i obrisem, nema problema, jer sve brise sam i regitry-ja sto je nepotrebno dump files itd.)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
užas od processes. ne mogu kopirati pa pišem.
taskmgr.exe
svchost.exe
svchost.exe
nSvcIp.exe
RichVideo.exe
to je samo početak ne mogu pisati ima ih dosta zauzimaju 700 i nešto mb.nego instalirao sam tuneup pa ću čistiti registri.Piše da mi antivirus ne radi jer nije apdejtovan i da sam možda imao hack i to moram srediti.Xp sp3, tj sp2 apdejtovan na sp3.
 
Natrag
Top