Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
Taskbar ili desktop teme?ja mislim da to nema veze sa tim.Ja sam imao problema sa 128 mb radeon karticom neke igre jednostavno nisu radile kako treba pa sam brisao i opet instalirao drajvere(orginal) za istu karticu.Koliko se sjećam tada mi se dešavalo isto što i tebi taskbar tema mi se vraćala na ne podešenu pri startu računara.Ja nisam ništa dirao i kasnije je sve bilo ok sa taskbarom.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
i desktop teme i taskbar teme dok dok nisam dirao sve je bilo u redu
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
klikni desnim klikom na praznu površinu taskbara zatim klikni na propertis i vidi da li ti je zaključan taskbar ako jeste poništi to.To bi trebalo da bude ta opcija.Znači desnim klikom klikneš na sam taskbar tamo gdje nema nikakve ikonioce na praznu površinu taskbara.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
Ja stvarno ne znam.Možda ti kaže neko ko zna.Ako ti niko ne kaže šta je u pitanju nemoj dirati pa nam za par dana reci da li radi kako treba.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Obrisi teme koje si install, i reinstaliraj driver od grafe ponovo
i javi sta si uradio?
Otprilike da se te teme lose konfigurisu sa grafickim driverom.
Ako nista ne uspe, uradi restore point od dana kad ti se to nije desavalo.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Jesi li uradio restore point?
I nadji u pretrazi foruma program TuneUp Utilities, i kad ga budes instalirao, dobices dve ikonoce, jednu od njega (zutu i drugu plavu tuneup 1- click maintenance pokreni i sredice ti sve greske u sistemu).
A u zutom imas prepravke za teme ides na Customize Windows, kad se otvori prozor,
kliknes na Adjust look and feel of Windows, u njemu ces se sam snaci, stavi podesavanja koja ti odgovaraju.
 
Natrag
Top