Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Zavisi, ako su igre pre-render, ako su samo otkljucane i kopirane nema veze sto je pirat.
Ako je pre-render lose uradjen moze doci do defekta u broju frame-ova, rezolucije, zvuka.
Njemu je pola centimetara na desnoj strani monitora crno, sto podseca na nepodesenost monitora pri promeni rezolucije, sa Windows desktop-a na Igru.
To hoce da se desava kod monitora, nije jedini slucaj, ako nije install driver sa original CD-a, (mada opet napominjem retko, jer sam System pravi Driver za monitor).
A on nezna kako to da uradi i nece da se malo potrudi jer svi LCD monitori to imaju,
a ja ne znam kako da mu objasnim, neka nadje uputsvo za monitor.
U Image Settings na svim monitorima ima AUTO ADJUST, malo bolje pogledaj u tim podesavanjima, a mozda imas i posebno dugme za to na panelu monitora.
Koji ti je model monitora?
Ja mislim da sam dovoljno pomogao.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
instalirao sam graficku sve je ok ali to sa monitorom me zeza

Zavisi, ako su igre pre-render, ako su samo otkljucane i kopirane nema veze sto je pirat.
Ako je pre-render lose uradjen moze doci do defekta u broju frame-ova, rezolucije, zvuka.
Njemu je pola centimetara na desnoj strani monitora crno, sto podseca na nepodesenost monitora pri promeni rezolucije, sa Windows desktop-a na Igru.
To hoce da se desava kod monitora, nije jedini slucaj, ako nije install driver sa original CD-a, (mada opet napominjem retko, jer sam System pravi Driver za monitor).
A on nezna kako to da uradi i nece da se malo potrudi jer svi LCD monitori to imaju,
a ja ne znam kako da mu objasnim, neka nadje uputsvo za monitor.
U Image Settings na svim monitorima ima AUTO ADJUST, malo bolje pogledaj u tim podesavanjima, a mozda imas i posebno dugme za to na panelu monitora.
Koji ti je model monitora?
Ja mislim da sam dovoljno pomogao.



model je LG
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
LG fratron L 1918s kad sam pokusao da izmenim sve mi je postalo tamno zeleno jedva sam ga vratio u normalu
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Slusaj nasao sam uputstvo ti imas dugme za Auto Image Adjust sa bocne strane monitora drugo odozdo ka gore, pritsni ga kad udjes u igricu.
Pridji bolje monitoru i pogledaj bolje dugme treba da pise Auto/Set.

A evo ti i link za uputstvo samo sto je ovaj crne boje:

http://rs.diplodocs.com/jim/LG/L1918S-BN-_E
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
hvala puno sve radi extra

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ali sad imam i drugi problem kad upalim komp taskbar mi ispadne onaj stari taskbar classic i ja promenim u plavi kako treba ali kad opet upalim komjuter meni ispadne stari sivi hoce li mi se vise popraviti kompjuter pomagajte
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Sta si cackao, jer je sve radilo kako treba, kad kliknes na desni klik(na desktopu) ides na propertis, zatim na appearance u prozoru imas tri opcije, izaberes Windows XP style(prva opcija), ispod nje izaberes Default (blue)(druga) i to je to.
Nemoj pipati vise nista brate.
 
Natrag
Top