Gej parada uskoro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Pa koliko sam ja saznao vodili su se neki ozbiljni razgovori sa vođama navijača, što umnogome olakšava situaciju. No slažem se da se još ne zna.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
@ljubopitljiva

Ma, to je Boris Tadić, čovek, ljudina i poštenjačina vredna kakve na svetu nema, kroz dijalog naglasio i razmotrio.. kakvo crno nasilje? Ko? Da poginu pederi u Srbiji ??? Kod nas? :mrgreen:
Pa šta je vama....? :D

No, čuda se dešavaju... Mada, .. hmmmm
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Mislim da je ta parada ipak teror manjine nad većinom! Ne vidim toliku potrebu za eksponiranjem i ako su mi objašnjavali i objašnjavali... Ne vidi ni u čemu je zadovoljstvo paradirati dok te toliko policije okružuje...
Htela ja to da prihvatim ili ne istopolni parove postoje (ja sam učila pre puuuuno godina da je to bolest sad je oblik ponašanja) i da verovatno žele da reše neke pravne stvari tipa nasledstvo, podela imovine i tako to...Šta ko radi iza zatvorenih vrata nije moj problem! Mislim da ne treba da imaju decu (pri tom apsolutno ne mislim da su hetroseksualni parovi bolji roditelji - ili si dobar roditelj ili nisi nema mudrosti druge), ne smetaju mi u mom neposrednom okruženju ali nikako ne bih volela da je moje dete homoseksualac (šta bi bilo kad bi bilo nema potreba da raspravljamo jer nije)...
Negde sam tužna zbog parade jer raznorazni likovi nam nameću toliko stvari kojih bi po njima trebalo da stidimo (a vrlo su za ponos) naturaju ovaj "Ponos" koji je za duboki stid!
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
214
33752_147659738611169_106283266082150_227421_31578_n.jpg

Da je Bog hteo perdere stvorio bi Adama i Stevu a ne Adama i Evu......OBRAZ!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Треба урадити следеће:
1.Истући
2.Добро истући и
3.Растјерати
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
U vezi dece , a šta ako jedna lezbejka ima dete a trenutno živi sa svojim istopolnim partnerom. Da se razumemo nisam ni ja da deca daju na usvajanje homoseksualnom paru , po tom pitanju nemam neki stav.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Mnogo razloga protiv, a nijedan (validan) za ovu paradu srama. Znam da bi ova vlast prodala dupe samo da se još malo dodvori svojim EU šefovima, ali sam potpuno spokojan zbog većinskog raspoloženja u narodu, kako na forumima tako i u životu. Ko misli svojom glavom nikako ne može da podrži ovako nešto. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
U vezi dece , a šta ako jedna lezbejka ima dete a trenutno živi sa svojim istopolnim partnerom. Da se razumemo nisam ni ja da deca daju na usvajanje homoseksualnom paru , po tom pitanju nemam neki stav.

Ma ima tu mnogo nerešenih pitanja i varijanti...
Rekla sam da kvalitet roditeljstva ne određuje ni socijalna ni ekonomska ni intelektualna struktura, samim tim ni to da li si homo ili hetero...Jednostavno nekako mi ne ide da dođe istopolni par i traži usvajanje...
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ja trenutno pizdim jer je zbog manjine zatvoreno pola grada, sto ce vecina nas osetiti na svojim ledjima...

Sutra treba iz Zemuna do Vracara da idem preko Obrenovca... msm, uzas...
curse.gif


A, niko me ne moze ubediti da ce sutra sve da protekne u miru i redu... uostalom videcemo za par sati, a posledice verovatno trpeti mesecima kasnije...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top