Gej parada uskoro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
U opštem smislu to je seksualni afinitet a ne bolest , nisam napisao da je to bolesni afinitet i nemoj mi to poturati. Pisao sam da je možda anomalija ali to nije isto što i bolest. A da nije bolest to govore svi ozbiljni psiholozi, psihopatolozi i socijalni psiholozi , svi oni koji su se bavili ovom oblašću. Znači nije boleština bio ti za paradu ili ne.
Necemo tako da se igramo. Sa igrom recima otisli ste predaleko. Cackati u decu koja su svetinja, to nece da izadje na dobro.
Ko je ovde pomenuo decu , ako misliš na mene ja nisam jer kad sam napisao mlađu mislio sam da mi ne šalje neke babe - ništa drugo.
Na kraju ovo nije Čarli Čaplin već Marinko Rokvić u cilindru sa štapom u ruci a o mom avataru sam već pisao u jednoj drugoj temi.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Nemojte ljudi ko boga vas molim, vec sam krecila svoju kucu ne moram i ovde. Najbolje je da se ne citirate i da se ignorisete. Mirni vi, mirna ja i svima lepo.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
@pedofil

A moja sestra bi trebala da mi ispriča ŠTA u vezi tebe.... ?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ja se izvinjavam sto prekidam vase intimne razgovore.

Molila bih vas ovim putem da prekinete svaku vrstu diskusije i prepucavanja.

Ne pravi se ovo zbog prava nego da se popune dzepovi pojedinih ljudi. JEr posle parade lezu parice od gey udruzenja iz inostranstva.

A vas dvojica se dzabe svadjate i vredjate jedni druge zbog tudjeg dzepa.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
I hoćemo. Evo, ja hoću... prekidam diskusiju sa ovim niskim bićem.
LOW LEVEL human class.

Debilčina edituje nešto gore tamo.. priča sam sa sobom,
utripovao se da je racionalni, društveni filozof... neko pravdanje, nažuljala ga stolica odjednom.
Nakotili se retardi danas vidim, sve je totalno naopako i svi imaju pravo glasa.
Da im nije miša pored tastature, ne bi znali ni kalkulator da koriste. Zagoretine najobičnije.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ne pravi se ovo zbog prava nego da se popune dzepovi pojedinih ljudi. JEr posle parade lezu parice od gey udruzenja iz inostranstva.
Pa ako će neko iz naše države dobiti pare to je još jedan razlog da se parada održi i da prođe sve u miru.
@Overlord, budući šuro, to ćemo raspraviti kod kuće , pozdravi sestricu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Pa ako će neko iz naše države dobiti pare to je još jedan razlog da se parada održi i da prođe sve u miru.
A ovaj polupismeni retard trebalo bi da se smiri.

Drzava ne uzima pare nego vodje udruzenja. Sve se sazna kad se hoce. Ovaj net je jedno veliko selo.

I ima ona jedna narodna izreka. Za ideale ginu.......bip.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top