Gde mogu da nadjem dok. film o Led Zeppelinu,i pesmi koja navodno govori o satani?!!?

Da li mislite da je istinita prica i pretpostavka o pesmi Stairway to Heaven?


  • Total voters
    15
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Nisu,nisu,Ciro,normalni,vidis cime se bave,dangube nijedne?! :acute:

Sala.Duso draga,niko ovde nije mislio nista lose :)
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Sada ste i mene zbunili...Ne znam ko je ozbiljan a ko ne!Jel pesma propagira satanizam ili ne?:vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Dok mi ne pojasne ja muziku oupste necu da slusam.
Mislim da je to ipak najsigurnije...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Crni ćiro vidiš kako si naivan, sve izgleda suprotno nego što jeste, pa kako ti nije jasno da ispod tih poruka , o ljubavi raju i lepoti stoje skriveni kodovi koje apsorbuje tvoja podsvest na subatomskom nivou - a da svega toga nisi ni svestan. Vidi se da nisi gledao film , pogledaj ga ako već nije kasno. A to da li je kasno, to me najviše zabrinjava , jer vidim da te je već uhvatilo. Mi te lepo savetujemo a ti tako burno reaguješ i histerišeš, to više nisi ti ćiro već neko drugi počinje upravljati tvojim mislima i osećanjima. Znači već si zaposednut i ne znaš šta radiš . Klasičan slučaj gde moraju da se primenjuju radikalnije metode. Sada moraš pet dana neprestalno da gledaš Grand ne bi li ti pomoglo. Osim luka potrebno je konzumirati i praziluk a opet i to nije sigurno . Ovo je slučaj gde ti samo šumadinac sa svojim savetima može pomoći a i to je pitanje ?
Pumakel nn za tebe još nije kasno kao za ćiru , mada se i on možda može izvući ako bude slušao šumadinca . Zato pamet u glavu i slušaj starije.
Prvo što treba da uradiš je da promeniš avatar . Taj tvoj avatar ima hipnotičko dejstvo. Treba da postaviš, Cecu, Stoju , Indiru, Eru, Mileta Kitića ili tako nekog. Vidiš moj avatar je Marinko Rokvić sa polucilindrom u mraku pa mu se ne prepoznaje lik. Postavio sam njega jer je istinski borac za pravu muziku koja u sebi ne sadrži nikakvu poruku, a iako ima neku poruku ona je glupa tako da ne može dugotrajno da utiče. I još jednom ti skrećem pažnju da se držiš saveta koje smo ti dali da ne bi prošao kao ćira .
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Dzabe dragi Pumakel sto ti muziku vise neces da slusas kada je necastivi vec zavladao tobom.Pogledaj samo svoj avatar.Iron maiden.Sundjer Bob!!!Pa sta ti mislis ko je smislio sundjer Boba?Sundjer govori,ajd sto govori nego sto przi pljeskavice pod vodom!!!Pa kako neko bez pomoci samog satane moze da przi pljeskavice pod vodom?Nego ti lepo da se manes tih drekavaca i djavoljih slugu pa lepo na par Stojinih i Cecinih koncerata da ocistis svoju gresnu dusu.Predlozio bi ti da samo pratis GRAND i farmu ko cira ali sa ovim tvojim avatarom koji je spojio dva satanina vojnika dokazujes da si ti tezi slucaj i da samo zivi kontakt sa Stojom moze da te spasi.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ne,ne korak po korak,prvo GRAND pa kasnije tehno.Ipak je tehno jedan dubokouman pravac u muzici i ne moze se tek tako slusati.Dakle mladicu luk u usta,pamet u glavu i bejzbolku u ruke da zajedno povedemo rat protiv tih sluga satane.

Ne treba njemu puno tehna samo Tiesto i to onaj njegov serijal Magik je rje on u ovom Rocku izgubio osjećaj za ritam to samo urlaju. Ali mora biti Tiesto jer on je grk a oni su djelimićno naši.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Hvala vam,drugari,i u Cirino ime.Nego,jeste li sigurni da je Grand bezbedan za slusanje?Mislim,i "u rikverc"...Otvorite mi oci pre nego sto ponovo krenem stranputicom...:vorred:

Ma GRAND je 10000% bezbjedan. Bolje mu je to od onihdrekavaca na TV.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Dzabe dragi Pumakel sto ti muziku vise neces da slusas kada je necastivi vec zavladao tobom.Pogledaj samo svoj avatar.Iron maiden.Sundjer Bob!!!Pa sta ti mislis ko je smislio sundjer Boba?Sundjer govori,ajd sto govori nego sto przi pljeskavice pod vodom!!!Pa kako neko bez pomoci samog satane moze da przi pljeskavice pod vodom?Nego ti lepo da se manes tih drekavaca i djavoljih slugu pa lepo na par Stojinih i Cecinih koncerata da ocistis svoju gresnu dusu.Predlozio bi ti da samo pratis GRAND i farmu ko cira ali sa ovim tvojim avatarom koji je spojio dva satanina vojnika dokazujes da si ti tezi slucaj i da samo zivi kontakt sa Stojom moze da te spasi.
Koliko vidim ti uopšte i ne pominješ ćiru , znači za njega više nema pomoći . A jesi li video koliku histeriju je ispoljio, tipičan primer zaposedanja, iskolačene oči , promenjen glas, drhtavica. Nažalost taj je proces kod njega otišao suviše daleko i mi mu tu ne možemo pomoći a ni crkva. Šteta, mogao je postati grand muzičar ovako će završiti kao drekavac.
Ali slučaj Pumakel nn nije beznadežan, samo mora odmah da posluša mudre savete.
tntboy nemoj da neupućene odvraćaš od pravog puta , kakav tehno, kakav Tiesto, kako to može da se poredi sa sigurnošću Granda.
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2010
Poruka
10
Jooj momci provalio sam vas,drkadzije ste nevidjene,pa najglupsi covek na svetu ne izrazava se takvim jezikom i stilom govora:blum3:!!
 
Natrag
Top