Gde mogu da nadjem dok. film o Led Zeppelinu,i pesmi koja navodno govori o satani?!!?

Da li mislite da je istinita prica i pretpostavka o pesmi Stairway to Heaven?


  • Total voters
    15
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Nema šta da ga prepadam on je u velikom problemu , već je izgubio percepciju za stvarnost čim ne voli Grand. Ćiro , stvarno ne znam šta ti imaš protiv Granda? Ja uvek rado odgledam tako nešto , to je praznik za oči i uši a ne oni čupavci i drekavci , đavo ih je opseo. A ti reče ćiro da sviraš tu muziku, znači da si već načet , moraš nešto pothitno da uradiš crni ćiro . Vreme ne radi za tebe . Brzo stavljaj krstaču na grudi dok te đavo nije skroz obuzeo . I slušaj mudre savete šumadinca.

Tu se slažem sa tobom. Ja najbiže što sam prišao R`n`R je su balade na koje hvatam trebe dok ima pjevam ispod prozora. To je nevjerovatno kakve drekavce čovjek vidi kad upali TV. I to sve sami satanisti. Pored granda treba da sluša i tehno jer da se poništi djelovanje R`n`R mora da sluša nešto suprotno od njega. Tiesta po mogućnosti.
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Ne,ne korak po korak,prvo GRAND pa kasnije tehno.Ipak je tehno jedan dubokouman pravac u muzici i ne moze se tek tako slusati.Dakle mladicu luk u usta,pamet u glavu i bejzbolku u ruke da zajedno povedemo rat protiv tih sluga satane.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Cuo sam puno o pesmi Stairway to heaven,i o tome da govori o raju, a kada se pusti unazad da govori o satani,pesma je po meni odlicna ali.....takodje cuo sam da postoji dokumentarni film o tome,pa me zanima gde taj film mogu naci,ako postoji!!!???Zanimju me vasa misljenja i pretpostavke!!???Hvala

Evo ako hoces link gde mozes da cujes kako zvuci unazad:

Stairway to Heaven Backwards

Ima jos par pesama...

Sto se tice teorije zavere oko pesme koju si pomenuo,mislim da je krajnje smesna.Koju su tehniku imali 1971.-e godine kada je pesma izdata da bi odradili tako nesto?Neka me neko ispravi ako nisam u pravu...
Uostalom,ko jos slusa pesme unazad...
Slazem se da je pesma odlicna.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ne slušaj je ćiro , na ovom forumu kao i svuda ima puno satanovih slugu . Nikako ne smeš da slušaš tu pesmu , nju možeš da slušaš samo kad se propusti kroz poseban visokofrekventnoeliminušući filter .Koji otklanja negativni uticaj visokih frekvencija na ćelijske receptore. Nego samo slušaj šumadinca što ti mudro zbori i ne obaziri se na provokacije.
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Sendi,sendi,kako si ti naivan(na),pa CIA je to a zna se da su tamo sve satanisti.Tu pesmu je komponovao sam papa sve u cilju zavodjenja mladih dusa na stranputicu.Pa to je bio glavni zadatak CIAe te 1971 da takvu pesmu zajedno sa papom izkomponuje.I nemoj mi samo reci da je to slucajnost!Kako majku mu npr. neka pesma Seke Aleksic ne sadrzi neku poruku kad se slusa unazad.Doduse ona nema nikakav smisao ni kad se slusa unapred ali to sad nije tema.Prema tome Sendi prebaci se na GRAND dok jos nije kasno.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Stvarno Sendi i ti si njihov čovek , znači oni vrbuju forumske ljude za svoje ciljeve.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Hvala vam,drugari,i u Cirino ime.Nego,jeste li sigurni da je Grand bezbedan za slusanje?Mislim,i "u rikverc"...Otvorite mi oci pre nego sto ponovo krenem stranputicom...:vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Sendi Sendi, šumadinac to svakodnevno proverava, sve pesme koje se pojave na Grandu on proveri preslušavajući u nazad. Nekada pobrka, pa mu se učini da postoje neke poruke ali tek onda vidi da pesmu sluša unapred.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Au,pa vidim ja covek lose stoji sa zivcima...Sad tek shvatam sta mu je...
Sumadinac,odmori malo,mi cemo se drzati onoga sto si vec proverio...
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2010
Poruka
10
Uuuu jebote pa vi niste normalni,pa vise ste vi opsednuti nego ja,cim toliko paznje posvecujete tome!!Kakav li je vas zivot,prostacki,bez duhovnog uzdizanja bogu,ako vi volite onaj grand sarkazam i volite pare,air max,pa vi ste onda samo jos jedan deo,jedne velike drustvene pojave koja se zove prostakluk,prosecnog Srbina,smem da se kladim da sam barem 2x vise isao u crkvu od vas dvojice poslednjih godinu dana!!!!Hvala na odgovoru za temu!!Dovidjenja!!

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Respekt za sendi,sumadinac i rollmilan su prostaci ili velike drkadzije,naravno da grand nije bezbedan za slusanje,a vas dvojica,pesma u normalnom playu govori o ljubavi,raju lepoti,tako da ne vidim sta tu moze da me obuzme!!Hahahha
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top