Gde mogu da nadjem dok. film o Led Zeppelinu,i pesmi koja navodno govori o satani?!!?

Da li mislite da je istinita prica i pretpostavka o pesmi Stairway to Heaven?


  • Total voters
    15
Član
Učlanjen(a)
27.01.2010
Poruka
10
Cuo sam puno o pesmi Stairway to heaven,i o tome da govori o raju, a kada se pusti unazad da govori o satani,pesma je po meni odlicna ali.....takodje cuo sam da postoji dokumentarni film o tome,pa me zanima gde taj film mogu naci,ako postoji!!!???Zanimju me vasa misljenja i pretpostavke!!???Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Još jedan dokaz da narod nije normalan. Ovo izgleda niko nema šta da radi pa izmišlja o tome šta se dešava sa pjesmama. Nek idu kopat kanale da malo doprinesu društvu.
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2010
Poruka
10
Nemoj tako razmiljati,ipak je muzika nesto sto je vazan deo naseg zivota,pogotovo ako je to prava muzika,a ne GRAND ili nesto slicno....To je sastavni deo naseg zivota i moramo paziti kakve poruke primamo od tih umetnika,jer mogu uticati na cilj naseg zivljenja!!
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Ciro,ciro pa zar nisi cuo da je RNR izmislio sam satana.Naravno u njegovom sirenju na nasim prostorima najvecu krivicu snose masoni,komunisti,iluminati,podpomognuti ciom i Vatikanom.E sad posto si sam priznao da ti se pesma svidela doveo si sam sebe u veliku opasnost.Jedini lek da spases svoju dusu je da od sada slusas samo GRAND muzicare(narocito Baju aka.Mali Knindza) i da pratis farmu minimum 6 sati dnevno.Uz to pozeljno bi bilo da sledece delove odece javno spalis:starke,vijetnamka,rokerica,martinke,leviske.Umesto toga nabavi jedan lancic sa krstom(sto je veci i skuplji krst to bolje jer je opste poznato da je za spas ljudske duse najvaznije da nosis ogromnu zlatnu krstacu oko vrata a ako ne verujes pitaj nase narodne pevaljke).Uz to trudi se da u recenici bar jednom upotrebis:pzi brteee i spasenje ti je na dohvat ruke.Literatura nije problem jer postoji nebrojano autora koji dokazuju da na ovom nasem svetu nije najveci problem milijarde siromasnih,ratovi,katastrofe i svodjenje religije na biznis vec RNR.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Film se mislim zove "Zvono pakla, uspon satanizma kroz savremenu muziku". Pokušaj na ovom forumu,a ako nema izgogluj.Znam da sam davno to gledao , valjda na trećem kanalu (možda grešim) i da je u pitanju veliko otkrovenje. Čuvaj se ćiro93 iza svake reči krije se poruka koju tvoja podsvest upija. Osim ovih preporuka koje ti je dao šumadinac , moraš obavezno da jedeš belog luka. Svaki dan tri češnja. Istina od tebe će bežati svi, ali ćeš se zaštititi jer neće RNR na svest koja smrdi na beli luk.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.01.2010
Poruka
10
Hvala puno,ne brinite nisam bas tako lako povodljiv,sto se tice rocka,puno ga slusam, sviram gitaru itd.,ali naravno da ne slusam bilo kakav satanisticki rock,vec samo cllasic rock,a sto se tice granda,ja vas moram da pitam,kako bre mozete da slusate tu komercijalu,svaka cast pravim narodnjacima,toma zdravkovic itd. ali ovo ostalo ovaj turbo folk,pa to je najogora muzika ikada stvorena!!
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Prvo pogledaj film , razdaniće ti se , doznaćeš neke stvari koje nisi ni sanjao. Niko nije povodljiv ali delovanje te muzike je podsvesno . Poruke koje primaš deluju na međućelijske nervne receptore. Ti postaješ opsednut a uopšte nisi svesan toga, postaješ zaposednut - ponašaš se i radiš neke stvari za koje posle uopšte ne možeš da se setiš da si radio. Jednom rečju postaješ robot u službi nečastivih sila. Zato treba poslušati savete starijih ljudi koji su to iskusili . Recimo šumadinac je imao slična iskustva , pa pošto je prošao kroz pakao opsednutosti zna koje metode treba primeniti. Eto on po čitav dan sluša Grand, neke pesme i po nekoliko puta, nosi veliki krst (poželjno od zlata ali ne mora), i nemoj zaboraviti beli luk. Bolje je sprečiti nego lečiti.
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Da naravno.Prvo odslusam par GRAND hitova,onda stavim zlatnu kajlu na vrat,obujem air max2(stara ljubav zaborava nema),uzmem bejzbolku i krenem da mlatim likove sa dugom kosom,starkama,vijetnamkama,crnim majicama sve u cilju spasa duse nase srBske omladine.Sta ima oni da slusaju tamo neki RNR kad mi imamo nasu izvornu narodnu muziku kao sto su Ceca,Karleusa itd.Sta je u ostalom sa tog zapada dobro doslo(osim evrica sto mi salje stric).Sve sami satanisti,komunisti,fasisti...
Ja predlazem da se osnuje serijatska milicija ko u S.Arabiji pa kog uhvate da slusa stranu muziku bap! javno bicevanje.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Film se mislim zove "Zvono pakla, uspon satanizma kroz savremenu muziku". Pokušaj na ovom forumu,a ako nema izgogluj.Znam da sam davno to gledao , valjda na trećem kanalu (možda grešim) i da je u pitanju veliko otkrovenje. Čuvaj se ćiro93 iza svake reči krije se poruka koju tvoja podsvest upija. Osim ovih preporuka koje ti je dao šumadinac , moraš obavezno da jedeš belog luka. Svaki dan tri češnja. Istina od tebe će bežati svi, ali ćeš se zaštititi jer neće RNR na svest koja smrdi na beli luk.

Nemoj toliko da ga prepadaš neće moći da spava.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Nema šta da ga prepadam on je u velikom problemu , već je izgubio percepciju za stvarnost čim ne voli Grand. Ćiro , stvarno ne znam šta ti imaš protiv Granda? Ja uvek rado odgledam tako nešto , to je praznik za oči i uši a ne oni čupavci i drekavci , đavo ih je opseo. A ti reče ćiro da sviraš tu muziku, znači da si već načet , moraš nešto pothitno da uradiš crni ćiro . Vreme ne radi za tebe . Brzo stavljaj krstaču na grudi dok te đavo nije skroz obuzeo . I slušaj mudre savete šumadinca.
 
Natrag
Top