Gde mogu da nadjem dok. film o Led Zeppelinu,i pesmi koja navodno govori o satani?!!?

Da li mislite da je istinita prica i pretpostavka o pesmi Stairway to Heaven?


  • Total voters
    15
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ćiro, meni je jasno zašto ti ne znaš šta da misliš, nalaziš se na prekretnici i potrebna ti je pomoć . Očigledno nisi gledao film, da si gledao neke stvari bi ti bile jasne. Šteta što nema šumadinca da ti pomogne mudrim savetima ,jer je na tajnom zadatku u borbi protiv satanizma i drugih kvarenja omladine . Rekao mi je u poverenju da je u toku priprema za organizovanje protestnog GRAND koncerta . Baš u vreme kad se bude održavala satanistička EGZIT manifestacija koja nam je nametnuta sa Zapada, on će organizovati veliilčanstveni GRAND ANTIEGZIT koncert sa svim zvezdama Granda kojima je dozlogrdila ova zapadnjačka satanistička represija.
Da se vratim temi. Ako ne verujete meni i šumadincu , pogledajte biografiju Džimi Pejdža , raspitajte se ko mu je bio idol, u koju kuću se uselio , čime se osim muzike bavio. Pa jel slučajno što je umro njihov bubnjar Džon Bonam , jel slučajno što Plantov sin izvršio samoubistvo popivši pilule koje su izazvale stomačnu infekciju, pa jel slučajno što su Plant i njegova žena doživeli tešku saobraćajnu nesreću i to na Rodosu, baš kad su istraživali legendu o Kolosu (baš tad ). Ništa ovo nije slučajno.
Najgore je to što imate posla sa nevidljivim neprijateljem, nije ni rat ni požar ni neka opasna životinja (pa da čovek pobegne) a kad se primete posledice tad može biti kasno.
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Eto Ciro,mi te vec danima ubedjujemo u pogubnost RNR muzike ali ti ne odustajes.Steta ,a mogao si da predstavljas Srbiju na pesmi Evrovizije za par godina.Ja dizem ruke od tebe.
 
Natrag
Top