Gde idemo posle smrti?

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Imate pravo. Tko vam to brani, a tko vam i može zabraniti. Čitate je na vlastitu osudu.

Sud je nad onima koji imaju rec Bozju a ne drze je, posebno ako je u pitanju organizacija koja sebe naziva crkvom, a uci neke svoje istine koje su dijametralno suprotne pismu, i njima obmanjuje covecanstvo.



 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
IVAN 5,30

JA SAM OD SEBE NE MOGU UČINITI NIŠTA:
KAKO ČUJEM, SUDIM,

i sud je moj pravedan

JER NE TRAŽIM SVOJE VOLJE,

NEGO VOLJU ONOGA KOJI ME POSLA."
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
SIN od Boga Jedinog Oca JHVH – G Jehoshua,
sam kaže da SAM NE MOŽE NIŠTA
zato jer NIJE BOG,
SUDI onako kako ČUJE – od Boga Oca JHVH,
NE vrši svoju volju – nego volju
OD Boga svoga Oca JHVH Jedinoga
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Naravno, jer Sin je Bog, a ne odmetnik i tiranin.

Da, ali je njima u "žarkoj" želji da budu "židovi" (američka, ali i protestantska "bolest") Sin samo Gdin, stvorenje. Kao i oni koje bi da baštine i oni ne mogu da prihvate da Bog može postati čovekom. U tome su u dlaku identični muhamedancima.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Da, ali je njima u "žarkoj" želji da budu "židovi" (američka, ali i protestantska "bolest") Sin samo Gdin, stvorenje. Kao i oni koje bi da baštine i oni ne mogu da prihvate da Bog može postati čovekom. U tome su u dlaku identični muhamedancima.

To su oni koji zazivaju boga siledžiju koji će poubijati sve druge koji se njima ne sviđaju.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
To su oni koji zazivaju boga siledžiju koji će poubijati sve druge koji se njima ne sviđaju.

Pod uslovom da se zaista radi o Bogu. Naime, niti oni, niti muhamedanci slede pravog Boga.

Ps. Greh sinova Israelovih je u tome što nisu prepoznali tko je u stvari Isus. Inače pravi hebreji - židovi Boga nazivaju ocem, što je ključna činjenica koja razlikuje YHWH od "želio bi da je bog" muhamedanaca.

Kod:
https://www.chabad.org/library/article_cdo/aid/4491743/jewish/Avinu-Malkeinu-HebrewEnglish-Text.htm

Uzgred, primtimo sličnost "logotipa" gornje stranice i logotipa EGWizma.
 
Natrag
Top