GARMIN navigacija za mobilne

Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
1
Pozdrav svima imam problem sa instalacijom Garmina na Nokii 5230. Skinuo sam ni sam neznam koliko tutorijala ali nista kad odradim sve kako pise i kad pokrenem instalaciju na telefonu dobijem prvo da nije kompatibilna verzija a zatim i update error.Sta mislite gde je greska.Unapred zahvalan
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
41
Pozdrav svima imam problem sa instalacijom Garmina na Nokii 5230. Skinuo sam ni sam neznam koliko tutorijala ali nista kad odradim sve kako pise i kad pokrenem instalaciju na telefonu dobijem prvo da nije kompatibilna verzija a zatim i update error.Sta mislite gde je greska.Unapred zahvalan
Pogresio si negde pri generisanju kodova za Garmin.Ja pre neki dan instalirao kolegi Garmin na taj model Nokie i proradio iz prve.
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2012
Poruka
1
pozdrav . ja imam 5800. sve sam radio po uputstvu i prilikom instalacije mi kaze da nija kompatibilna, a kada udjem ne vidi mape. sta da rdim
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2011
Poruka
4
Poz
dali neko ima odgovor sta se desava kada se predje u inostranstvo?
Imam instaliran garmin na E7-00 i sve radi ok ali kad predjem u Madjarsku nema vise navigacije imam instaliranu celu evropu.
Kaze da ne prepoznaje uredjaj zna li neko sta treba raditi prakticno je neupotrebljv kad si u inostranstvu.
Koja je najnovija verzija za nokiju (simbian)
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2012
Poruka
48
Pazite kad stavljate na mobitele odakle skidate, moguće je virus pokupit!
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2012
Poruka
5
ja sam instalirao i sve dobro ali kad ocu da idem negde pise cekam bolju GPS preciznost i tako stalno
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Poz
dali neko ima odgovor sta se desava kada se predje u inostranstvo?
Imam instaliran garmin na E7-00 i sve radi ok ali kad predjem u Madjarsku nema vise navigacije imam instaliranu celu evropu.
Kaze da ne prepoznaje uredjaj zna li neko sta treba raditi prakticno je neupotrebljv kad si u inostranstvu.
Koja je najnovija verzija za nokiju (simbian)

Najnovija verzija je 5.00.60 iz 2009. godine. Prvi put cujem za tvoj slucaj. Jesi siguran da ne radi samo u Madjarskoj? Kad se vratis u Srbiju navigacija proradi?!

Ajde i tebe da pitam odakle ti mapa i jesi siguran da sadrzi Madjarsku? Daj link da vidim gde si skinuo.
 
Natrag
Top