GARMIN navigacija za mobilne

Član
Učlanjen(a)
22.10.2012
Poruka
1
Je l' ima neko link da mi da,da skinem navigaciju za telefon? Nokia e75
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Tp nije problem, samo moram da ti dam link ka nekom drugom forumu, a nisam siguran da je po pravilima. Ajde poslacu ti na poruku.
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2011
Poruka
4
Ma sve radi super u Srbiji recimo i ako dam adresu u Madjarskoj on je pronadje i sve je ok do granice posle tu stane i nema satelita. Neki dan sam isao i kroz Hrvatsku i desava se isto cim sam presao u B.Palanku preracuna i nastavi raditi kako treba. Linkovi su ok skinuto je mislim sa cafe mobilhr u mapsource sve otkljucano i postavljeno kako treba ( ntevropa 2012; adria route 4.10 i scg 2.60) ne preklapaju se karte. Jedino mi je kod instalacije prijavio da program nije kompaktibilan sa telefonom pa da nije to razlog mada nevidim logiku sada sam nasao i Garmin_mobile_xt_v6.0.1 pa cu probati sve ispocetka.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
To sto prijavljuje prilikom instalacije da Garmin nije kompatibilan sa telefonom, to nije razlog, tako i meni prajvljuje, pa sve radi. A ta verzija 6.x.x nesto nije zvanicno, to je neko sam cackao nesto i okacio na net. Imao sam je svojevremeno i nisam primetio nikakvu razliku u odnosu na ostale, ali isprobaj, mozda ti to ipak pomogne.

I dalje mi nije jasno sta se desava kod tebe, prvi put cujem za takav problem. Probaj reinstalaciju, pa javi sta je bilo. Ako ne uspe, dacu linkove par foruma gde se ljudi bas time bave, pa mozes tamo da probas da nadjes odgovor.
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
1
Moze li neko da mi kaze kako i koju garmin navigaciju da instaliram na nokia 500 Symbian belle
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Pa, najbolje Garmin, zbog najbolje podrske, stalnog osvezavanja mapa. Skini verziju 5.00.60, poslednja zvanicna, a mozes i verziju 6, ali nije zvanicna, to je samo neciji MOD. Mislim da je bilo reci o tome da je u toj verziji ispravljeno par bug-ova, ali ne drzi me za rec, pricam napamet...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.04.2009
Poruka
2
moze li garmin za nokiu 5530 XpressMusic i kako najlakse to da uradim? hvala unapred :)
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2012
Poruka
4
Svaka cast "momci" kao novi clan svidja mi se vas :Dnapor da se izpomazete savetima samo tako nastavite
 
Natrag
Top