GARMIN navigacija za mobilne

Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
4
Ivica122,
molim te da i meni pošalješ link za oflajn navigaciju Garmin za Nokiju c5. Ta Garmin je isto što i iGo za android telefone, zar ne? Totalno je besplatna, ne treba joj potrošnja interneta???
Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
`Da, radi kao navigacioni uredjaj, mape su na sd kartici i ne trosi internet.

Mada, postoji opcija da dobijas informacije putem sms-a i interneta, ali to je totalno nepotrebno, pa mi je to uvek bilo iskljuceno. Link cu ti poslati, naravno, nije nikakva tajna, ima par foruma koji se stvarno bas ozbiljno bave ovim. Nisam hteo ovde da copy-paste, glupo je malo, nista od toga nisam ja "izmislio", pa je bolje da samo uputim ljude gde treba. A ako ti bude trebala bilo kakva pomoc oko svega toga, slobodno me kontaktiraj, pomoci cu oko instalacije i svega toga. Pozdrav!
 
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
4
Hvala ti mnogo. pre godinu dana sam uspela (nekako) da instaliram iGo na suprugov Samsung Galaxy, a ja imam Nokiju C5-00 na kojoj ima Ovi navigacija koja naravno nije oflajn kao Igo. Ugasili su ***********, tamo je bilo brdo tih navigacija, a ja čekala da ga ugase, pa se sad čupam za kosu što ranije ne skinuh taj Garmin. Ako nije mnooooogo komplikovanije od instalacije IGO, mislim da ću se sama snaći. Ali ako nije- moraću da ti dosađujem.
Pozz, Jelena
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Nema na cemu. Slobodno se javi ako treba neka pomoc. U sustini, najbolje je da nadjes na jednom od onih foruma koje sam ti poslao bas temu Garmin za symbian telefone i tamo redom pratis uputstva i na licu mesta skidas sve sto treba. Samo pazljivo ides korak po korak i ne bi trebalo da bude problema. Ajde sad cu ti naci bas odgovarajucu temu i saljem link na poruku, samo da proverim gde je, i ja sam presao na Android, pa nisam skoro gledao za symbian gde i sta.

A sto se tice Nokia maps, uopste nisu lose, cak odlicne, jedino im Srbija nije bas kako treba, ali za inostranstvo vrlo upotrebljivo resenje, mozes slobodno i sa time da odes gde hoces. Samo skini kod kuce mape, internet u roamingu je preskup, bar za nas iz Srbije.
 
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
4
Nema na cemu. Slobodno se javi ako treba neka pomoc. U sustini, najbolje je da nadjes na jednom od onih foruma koje sam ti poslao bas temu Garmin za symbian telefone i tamo redom pratis uputstva i na licu mesta skidas sve sto treba. Samo pazljivo ides korak po korak i ne bi trebalo da bude problema. Ajde sad cu ti naci bas odgovarajucu temu i saljem link na poruku, samo da proverim gde je, i ja sam presao na Android, pa nisam skoro gledao za symbian gde i sta.

A sto se tice Nokia maps, uopste nisu lose, cak odlicne, jedino im Srbija nije bas kako treba, ali za inostranstvo vrlo upotrebljivo resenje, mozes slobodno i sa time da odes gde hoces. Samo skini kod kuce mape, internet u roamingu je preskup, bar za nas iz Srbije.

Nažalost, svi linkovi za skidanje sa rapida i megaup su obrisani! Izgleda da više nigde toga nema :(
A za Nokia mape mi malo razjasni. Jel to idem na nokijin sajt pa odande nešto skidam ili ... Nije mi baš jasno...
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
5
Kompletnu Garmin navigaciju imam ja i koristim je na svom telefonu Nokia N82. Upravo postavljam na net pa cu i ovde postaviti link za skidanje, kompletne Garmin navigacije zajedno sa objasnjenjem kako se instalira na mobilnom telefonu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2013
Poruka
1
Molim, ako neko ima da mi na meil posalje link za skidanje garmin navigacije za N8.
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2013
Poruka
2
ja sam probao da otvorim ovu adresu i nista mi nepise kako da instaliram garmin navigaciju europe za nokiu c5-03?
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2013
Poruka
3
moze li mi neko poslati link gdje da skinem navigaciju za samsung galaxi s2,naravno onu ya koju netreba upotreba interneta? hvala unapred
 
Natrag
Top