Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

garmin ili igo8 za htc wildfire???

• Začetnik teme djordjezmajnic
  • Datum pokretanja
W

wolf82

Član
Molim Vas da li bi neko hteo da mi posalje link za download igo program za gps(zajedno sa upustvom za instlaciju). Upitanju je htc wildfire. Unapred zahvalan. m-nikola@hotmail.com

K

KimDe

Član
Еvo vam iGO8... na ovom sajtu će te naći odgovarajuću verziju baš za rezoluciju Wildfire-a, srpski jezik, glas, mape i uputstvom za instalaciju, doduše na engleskom, al' da se razumeti > iGO for HTC Wildfire ;)

lukic luka

lukic luka

Član
Snašao sam se, IGO radi odlično.

Poslednja izmena:
K

kixun

Član
skinite ga sa rapid srbija sajta imate i to dobru verziju igo8 koja ne mora na rootovane telefone i cak je i rezolucija predobra ima i srpski i engleski i tacan je 99 posto ako ne mozete da nadjete javite pa da saljem link(e da to je igo8 za tatoo ari radi na wildfire super)
Druze, imam tattoo i neki igo8, ali nesto ne mogu da ga instaliram. Da li mozes da mi posaljes na mail uputstvo i fajlove za intalaciju. Unapred zahvalan...

B

banini23

Član
Da li ima iGo8 sa navigacijom na našem jeziku. Telefon sam kupio za dete pa teško da će da pliva sa engleskim jer ga tek uči. Navigaciju stavljam jer je ćera pošla u srednju školu i putuje sa jednog kraja grada na drugi i ne snalazi se. Takođe joj treba kada mora da ode negde i nije načisto gde je. Tako se uplašila kada je pogrešno izašla iz busa i nije znala gde je a nisu znali ni da joj objasne kako da stigne gde treba. Ako iGo8 nije ok šta da drugo stavim. Koliko pameti treba u telefonu za navigaciju? Kupio sam joj Huawei 8110. Ja sam navikao na Garimin i Nokiu tako da vam ova pitanja izgledaju smešno ali ipak malo pomozite.

P.S. gde se skidaju mape, Srbije, Beograda....

Poslednja izmena: