Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

garmin ili igo8 za htc wildfire???

• Začetnik teme djordjezmajnic
  • Datum pokretanja
D

djordjezmajnic

Član
jel moze neko da mi pomogne kako da instaliram igo8 ili garmina na htc...mucim se vec al ne uspeva probao sam igo8 ali nesto nije u redu kliknem na engleski i tu zabaguje...hvala unapred :)

DachaYa

DachaYa

Član
imam HTC Diamond i preporucujem za njega igo8 radi lepo

D

djordjezmajnic

Član
al ja kad ga instaliram i idem english ukoci se...jer znas mozda gde mogu da ga skinem...??? bio bi zahvalan mucim se dosta...:) to je wildfire htc :)))

S

snorky2305

Član
Ako nisi još našao IGo8 mogu da ti pošaljem na mail instalaciju i sve što je potrebno. Ja sam instalirao na desire hd i lepo radi. Fajl je 31 MB

A

anisijevic

Član
takodje je i meni potreban IGo8 za wildfire. pa ako moze na mail.

S

setac035

Član
takodje je i meni potreban IGo8 za wildfire. pa ako moze na mail.
skinite ga sa rapid srbija sajta imate i to dobru verziju igo8 koja ne mora na rootovane telefone i cak je i rezolucija predobra ima i srpski i engleski i tacan je 99 posto ako ne mozete da nadjete javite pa da saljem link(e da to je igo8 za tatoo ari radi na wildfire super)

HTC TOUCH HD 2

HTC TOUCH HD 2

Motherfucker xD
Član
Slusajte me momci OBRATITE MI SE NA MAIL imam HTC HD 2 i instalirao sam GARMIN i savrseno radi ako vas interesuje poslacu vam download linkove ;)