Forum ego

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
RL me je naterao da se uozbiljim ranije nego sto sam hteo,ovde mogu da se ponasam kao klinac jer ustvari to i jesam...


Pronalazim sebe u ovome sto si napisao .Forumski ego mi u potpunosti dozvoljava da izrazim sebe pustajuci u forumski etar svoj detinji duh koji negujem ne dopustajuci godinama da me pregaze .Real zahteva umerenost i upravo iz tog razloga ovde mogu iskazati sebe na drugi nacin ne razmisljajuci mnogo o mogucim posledicama koje bi mi realno bile na umu i sputavale svu moju namernu infantilnost.Mozda to i nije dobro jer sam o sebi ostavila neke druge utiske ovde ,no dobro .
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Pronalazim sebe u ovome sto si napisao .Forumski ego mi u potpunosti dozvoljava da izrazim sebe pustajuci u forumski etar svoj detinji duh koji negujem ne dopustajuci godinama da me pregaze .Real zahteva umerenost i upravo iz tog razloga ovde mogu iskazati sebe na drugi nacin ne razmisljajuci mnogo o mogucim posledicama koje bi mi realno bile na umu i sputavale svu moju namernu infantilnost.Mozda to i nije dobro jer sam o sebi ostavila neke druge utiske ovde ,no dobro .
Koliko cu te drugacije posmatrati posle ovog posta...
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Pa toga da svojom šalom i zajebancijom ne povredim druge, bez loše namere!

Do toga ne moze doci ukoliko postoje granice ,odnosno koliko ces sebi dopustiti da zajebancijom i salama ides daleko .Uzgred ,vrlo je diskutabilno kako ce ko reagovati na bilo kakav komentar upucen od strane bilo koga na netu ,ne mora to biti sala jer neki pronalaze lose namere cak i u ozbiljnim vidovima pismene komunikacije.U pitanju je iskljucivo ljudska tolerancija a kroz energiju koja se siri putem postova, uocljiv je razlicit temperament ljudi .
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kad se tako posmatra sve je diskutabilno, ali tolerancija da, uvek i na prvom mestu...
Mnogo ste postali ozbiljni, idem da spavam.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ali ne može bez šale gde su mladi i oni koji se osećaju kao mladi tu mora da bude šala. Uglavnom nije bilo problema oko shvatanja tako da ti slobodno raspali kad misliš da treba yes3
Dobro, sad tako pričaš, a kad sam ispričao ovde na forumu (stvarno sam saznao sasvim slučajno) da si se izuvao kad si išao u kineski restoran, i još poneo od kuće pola vekne hleba jer ne voliš pirinač-ti si se naljutio...
:lol::lol::lol:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ne znam koliko....ali razlika postoji.....
Uvek sam otvoren u kontaktu sa ljudima u realnom okruzenju....tada vdim tu osobu, njeno ponasanje, oci....i ono sto govorim prilagodjavam tom trenutku......yes3
Ovde sam prisiljen da improvizujem RL....nista ne vidim, ne cujem....ne poznajem..... Jedini parametar je ono sto procitam....a iz toga je tesko utvrditi kakva je licnost tvoj sagovornik ( treba vremena....i pono procitanih odgovora... pa ni tada nisi siguran ) . Ovo vazi samo za one koji koriste " reci ".....yes3.
Osobe koje koriste puno fraza, losih reci, satro reci, psovke....itd .....lako je prepoznati zato sto ....ma koliko se trudili da to potisnu....to uvek ispliva......yes3.
Posto nas ovde raznih ima, razlicito rasplozenih....trudim se da se pristojno ponasam i izrazavam.....do neke granice ( imam dug fitilj ).....posle toga ne....yes3..( skoro istovetan obrazac imam i u realnom zivotu ).
Kada su u pitanju prijatelj....:yea:.. sa kojima se cesce dopisujem....tu sam opusteniji ( kao u RL )....yes3.
TO je TO....
Ima li jos pitanja...?...:dntknw:
 
Natrag
Top