Forum ego

Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ne mozes ovde da se opustis toliko kao u RL, ali ne odstupam mnogo u ponasanju na forumu ...Samo malo.....:)..I to tako kao sto i ti kazes.....uozbiljila sam se.....;)
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Koliko se vase ponasanje na forumu razlikuje od vaseg standardnog ponasanja?

Skoro pa ni malo...

Jedina razlika je u tome sto sam ovde uzdrzaniji, biram reci kojima cu nesto da kazem i ne kazem uvek bas sve sto mislim, dok mi to u svakodnevnom zivotu nije problem...

Recimo, kad ovde natrcim na post koji smatram potpunom gluposcu, sigurno ga necu citirati i napisati da je to nesto najgluplje sto sam u zivotu procitao ( mada sam se u par navrata jedava suzdrzao) dok u stvarnom zivotu kad mislim se neko izlupetao, to mu i kazem u lice...

Generalno sam takav da nisam u fazonu da bilo kome sta precutim, iskren sam i direktan, a dosta ljudi nije spremo da cuje tudje misljenje o sebi ( pogotovo ako ono nije pozitivno ) a, mnogi se nadju i uvredjenim... Bas zbog toga sa mnom nema sredine... ili me ljudi gotive ili ne...

Ne sumnjam da ce i ovde biti ista situacija... ;)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Postoji, naravno, ego, ali nikakav forum-ego. Ponašam se na Forumu kao što se ponašam i u realnom životu. Nema baš nikakve razlike.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ima tu istine sve što je rečeno ali opet mislim da je ovo jedna od onih tema gde, što bi rekao mislim Rekontra, sve izgleda i zvuči lepše nego što jeste. Po meni u globalu na netu više dolazi dolazi do izražaja egoizam nego na u rl-u... ako bi se iste osbe uzele kao primer...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ovde se suzdržavam i pazim šta ću reći, jer me ljudi ne poznaju, i verovatno će pogrešno shvatiti šalu i moj smisao za humor. Da nije toga, bilo bi lupetanja i zajebancije na sve strane...
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
ovde sam dosta lud wacko2 oslobodio sam se mnogo i postavljam svakakve teme koje u stvarnom zivotu nebi nikoga pitao
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Vase forumsko ja :smile3

Koliko se vase ponasanje na forumu razlikuje od vaseg standardnog ponasanja?Licno primetio sam razne varijacije u svom ponasanju.Zanima me kakva su vasa iskustva...:dntknw:

Ja sam ja gde god bila, jedino što se suzdržavam od nekih komentara koje u realnom svetu ne bi prećutala.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ja sam u stvari manijak... Koristim internet da pronadjem svoje nove žrtve! :evil:
Na forumu "volim sve što vole mladi,sakupljam salvete i sličice fudbalera,volim kišu,izlazak i zalazak sunca,obožavam životinje..." :lol:

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top