Forum ego

Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Vase forumsko ja :smile3

Koliko se vase ponasanje na forumu razlikuje od vaseg standardnog ponasanja?Licno primetio sam razne varijacije u svom ponasanju.Zanima me kakva su vasa iskustva...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ovde sam dosta slobodnija ...inace sam umerenija.. ..bar dok nekog bas dobro ne upoznam.;) .Sve drugo je potpuno isto kao i u RL...:vorred:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Kako ne razumes povezanost, iste su mi reakcije, stavovi, ponasanje kao ovde na forumu. I ne spavam na netu da bi promenila svoje inhibicije da od mirne osobe budem agresivna.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ja u RL sam dosta opustenija ne znam sto...na svaku imam odgovor dok ovde...slabije...pazi stvarni nisam razmisljala o tome...:vorred:
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Kako ne razumes povezanost, iste su mi reakcije, stavovi, ponasanje kao ovde na forumu. I ne spavam na netu da bi promenila svoje inhibicije da od mirne osobe budem agresivna.
Vidis kako je Ceca izgubila inhibicije smile3 Mislim da pogresno tumacis rec,inhibicija je mnogo siri pojam...

RL me je naterao da se uozbiljim ranije nego sto sam hteo,ovde mogu da se ponasam kao klinac jer ustvari to i jesam...Zivim zivot kao cigaretu,kroz filter.Ovde pocepam cigaretu na pola i pusim kao covek :D

Isprva sam bio besan zbog toga,ali kasnije sam prosirio vidike...Postao sam mladic sa manirima ozbiljnog coveka :yea:Barem tako ja vidim sebe,po reakcijama drugih...Ne mogu reci da mi smeta,cak uzivam u tome...


Ja u RL sam dosta opustenija ne znam sto...na svaku imam odgovor dok ovde...slabije...pazi stvarni nisam razmisljala o tome...:vorred:
Ti si ovde stekla inhibicije...Interesantno :)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top