FK Partizan

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Nema šta, svaka čast igračima Partizana, samo se nadam da će ovako igrati i protiv jačih klubova....
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
283
mislim vec dve pobede i to jedna 4-0 druga 8-0 svasta govore...

trebalo bi da udjemo....

a vi delije (cz) evropa pa poz xDDD

nije 8-0 nego 12 - 0 :DDD
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
To si upravu.. Ril-ovi igraci rade kao konobari itd... Trener nije bio na utakmicama protiv nas zato sto nije hteo da pomeri odmor -.- .. To sve gorovi koliki je Ril klub!!!! Ali ako ovako igramo mozemo pobediti dosta jace ekipe.. Srecno

PAOK & PARTIZAN FT
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Kleo: "Moj gol života"

Kleo: "Moj gol života"
22. jul 2009.

11449196304a67698f9db43342236070_big.jpg


Fudbaleri Partizana zabeležili su protiv Rila svoju najubedljiviju pobedu u evrokupovima, a Kleo postigao najlepši gol u karijeri.

"Crno-beli" su pobedili šampiona Velsa rezultatom 8:0 u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a Brazilac je bio trostruki strelac, posebno atraktivan bio je onaj u 16. minutu kada je "makazicama" savladao protivničkog golmana.

"Na utakmici nisam video kako je lopta ušla u gol, već sam kasnije pogledao na TV. Prelep je, priznajem, najlepši u mom životu. Srećan sam kako su me navijači dočekali. Video sam i zastavu Brazila na tribinama. Želim da me fanovi Partizana zavole, a ovo je, čini mi se, najbolji način da se to ostvari", kaže Kleo koji je poklonio dres jednom navijaču na kraju prvog poluvremena.

Na promociji, kada je potpisao za crno-bele, Kleo je kao cilj postavio 15 golova za prvu sezonu. U dvomeču sa Rilom već je stigao četiri.

"Rekao sam da ću postići 15 golova, ali ako bude i 25, neće biti problem. Važno je da postižem pogotke, pobede su ipak mnogo značajnije, jer se zna šta su nam primarni ciljevi ove sezone. Očekujem da ću još mnogo puta da budem strelac, jer verujem u odličnu saradnju sa Dijarom, Moreirom i ostalim saigračima. Jaki smo u svim linijama, od golmana do napadača, imamo tim koji može protiv svakog da stvara šanse i trese mreže", izjavio je 24-godišnji igrač.

Naredna prepreka na putu ka Ligi šampiona je kiparski Apoel.

"Biće sigurno mnogo teže nego protiv Rila, ali iz onog što sam video kada je Apoel igrao protiv Zvezde u Beogradu radi se o ekipi koja voli da se nadigrava, što znači da ćemo imati prostora da stvaramo šanse i postižemo golove. Recimo da su šanse 50-50 odsto", izjavio je Kleo.

Izvor: B92, Večernje novosti
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
283
To si upravu.. Ril-ovi igraci rade kao konobari itd... Trener nije bio na utakmicama protiv nas zato sto nije hteo da pomeri odmor -.- .. To sve gorovi koliki je Ril klub!!!! Ali ako ovako igramo mozemo pobediti dosta jace ekipe.. Srecno

PAOK & PARTIZAN FT

hahahah
golman je bionajaci xDDDD :???:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Danijel Marčeta konačno u Folkirku

Danijel Marčeta konačno u Folkirku
24. jul 2009.


11258474024a69754b6c767244690487_big.jpg


Mladi reprezentativac Slovenije i igrač Partizana Danijel Marčeta provešće sledećih 12 meseci na pozajmici u škotskom premijerligašu Folkirku.


Škotski klub saopštio je "sa ushićenjem" da je "postignut dogovor sa Marčetom i beogradskim klubom" a Marčeta će se pridružiti ekipi za vikend. Folkirk je u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope poražen od ekipe Vaduca.


"Danijel je igrač kakvog smo tražili, oduševljeni smo sporazumom sa Partizanom. Pregovori su bili komplikovani jer smo se dogovarali i o pozajmici i o uslovima pod kojima bi mogli da produžimo saradnju sa Marčetom sledećeg leta," rekao je za zvanični sajt kluba član uprave Ros Vilson, "U Partizanu Marčetu izuzetno cene ali zbog velikog broja sjajnih mladih igrača nije dobio pravu priliku da igra. On je zbog toga bio nezadovoljan ali mi znamo da je mladi reprezentativac svoje zemlje i budući član 'A' tima."

U tekstu se kaže i da Marčeta dolazi iz kluba koji je Mančester Junajtedu prodao Zorana Tošića i Adema Ljajića kao i da je Marčeta za dva dana u trening kampu ostavio sjajan utisak.
 
Natrag
Top