FK Crvena Zvezda

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Daleko od toga da su majstori ali teško će to da ide...malo sam više optimista nego kladionice :dont-know:

Nemoj samo da budeš stipsa ko Dum i da stavljaš minimalan ulog stink.

Biće teško, a i vidim da stalno kukumavče na žreb koji im nije bio naklonjen. Pogotovo posle pobede Rena u prvom kolu, počeli su da ih dižu u nebesa. Znalo se da ćemo dobiti jakog protivnika a bilo je i boljih ekipa. Jesu dobar tim, ali kao i ti, optimista sam i verujem u prolaz dalje. yes3
Ma nisam ja ko Dum tebra :acute:, ona daje poklone samo u vrednosti od jednog evra. stink.


--------------------------------------------------------------------------

po meni šanse su 60-40 za ren,daj bože da grešim ali...ovde možemo možda do neke minimalne pobede,2-1 recimo ali tamo će biti mnogo teško

Daj Bože da grešiš alžirac. stink. Neka bude kod nas 2:1, a tamo 4:3 za njih, i ja ću biti zadovoljan. stink.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Tacno tako, vecu glupost od ovog kombinovanog prenosa nisam video. Bukvalno seckaju utakmicu na svaka 2-3 minuta. Trebalo je Zvezdu da prenosi RTS1 (zato sto igra na domacem terenu), a Partizan RTS2. Ovako, ni sam ne znam u sta gledam... Mada, iz ovih epizoda,zakljucujem da i jedni i drugi igraju za sada solidno.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
RTS je preko satelitskog programa prenosio Zvezdu pa je moglo preko neta da se gleda..."na miru", jedna tužna ekipa na čelu sa još tužnijim kapitenom yes3
 
Natrag
Top