Etimologija: Zasto Slovenski Narodi zovu Ljude sa crnom Kosom "Crni"

Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Pa jest, može i pjena... meni prvo pade na pamet Nivea. E sada možemo da pravimo komparaciju pošto svi znamo koliko je bijela Nivea ili pjena za brijanje. Ja ne primjećujem da je krema na slici svjetlija nego što izgleda uživo. Ona baš tako izgleda. Kontrast u odnosu na tvoj ten nije prevelik, tako bi nekako izgledao i ja da se namažem. Ti definitivno ulažiš u standard. On je istina nešto šireg raspona u pogledu svjetline tena nego kod većine drugih naroda... već smo konstatovali da Srbin mož na svašta da liči. Ja mislim da je u tvom slučaju moguće da nesporazumi dolaze zbog nečeg drugog a ne zbog tena (koji sigurno nije pretaman). Austrijance (a i druge) gotovo sigurno u zabludu dovodi tvoja izrazito crna kosa. Ne znam jesi li kada bio ošišan na nulu. Baš bi bilo interesantno tada napraviti poređenje. I bradu i brkove nemoj da puštaš, pored kao ugalj crne kose i to dvoje može da zbuni.

Moja konstatacija je da nisi pretaman, tvoj ten je sasvim uobičajen. Dakle, 100% Srbin.

P.s. Probajh ipak jednom da se potpuno ošišaš (to je svakako sada moderno). Garantujem da bi utisak bio potpuno drugačiji.

koristijo sam nivea kremu...naso sam je kod kuce...

metijo sam kapu da sakrijem kosu i metijo sam suncane naucare....View image: SDC10841
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
koristijo sam nivea kremu...naso sam je kod kuce...

metijo sam kapu da sakrijem kosu i metijo sam suncane naucare....


Pa ovo je sasvim nešto drugo. E sad se najbolje vidi da ti ten nije pretaman. Ma pravi Srbin... i bubuljicu imaš (nemoj dirat prljavim rukama).

Bradu i brkove obavezno obrij, svojom crnom bojom kvare utisak. Poslije ove slike sam ubjeđen da treba da briješ i glavu... daleko bi ti bolje stajalo.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Odlicno, Srbin si!!!
Hip-Hip-Hura!!!
U pravu je PYC, osisaj se na milimetar-dva, pa posalji sliku da vidimo i posavetujemo te sta dalje.
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Svratijo sam da napisem zdravo, dugo nisam bijo online. Imam i koju novu sliku;) Nisam hteo da otvorim novu temu, samo sam hteo da vas pozdravim





i video

 
Poslednja izmena od urednika:
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Super što si se javio, nedostajao si nam. Pa što te nije bilo toliko dugo?
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Svratijo sam da napisem zdravo, dugo nisam bijo online. Imam i koju novu sliku;) Nisam hteo da otvorim novu temu, samo sam hteo da vas pozdravim





i video


Neka si svratio, baš mi je drago. Pozdravljam te Srbine.
Tri-Prsta1-.png
 
Poslednja izmena od urednika:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pa gdje si ti Sajbermane, otkako stavi tu šajkaču s kokardom uobrazio se, nema te kod nas?
 
Natrag
Top