Duhovni razgovori

Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Utorak, 13. 08. 2013. 21:22h | Srna| Komentara: 8
Katolička crkva će povodom 17 vekova Milanskog edikta gradu Nišu pokloniti spomenik, potvrdio je gradonačelnik Niša Zoran Perišić....Dalje»

Sad bi mogli da se revanširamo...a mogli bi da im poklonimo Kačavendu, pa eto, možda nekad bude proglašen za zaštitnika homoseksualaca.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Sad bi mogli da se revanširamo...a mogli bi da im poklonimo Kačavendu, pa eto, možda nekad bude proglašen za zaštitnika homoseksualaca.

Ne znam čemu ova zajedljivost? Znam da mrziš Katoličku crkvu i ne mijenjaš se...Samo ti Bog može pomoći, ako budeš htio. Ako ne želiš, onda stvarno imaš veliki problem.
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Ne znam čemu ova zajedljivost? Znam da mrziš Katoličku crkvu i ne mijenjaš se...Samo ti Bog može pomoći, ako budeš htio. Ako ne želiš, onda stvarno imaš veliki problem.

Mrzim ?! Ovde bi trebalo biti zabranjeno izgovarati tu reč. Ne, ne mrzim, prvo zbog sebe jer sam shvatio da se ne osećam dobro ako nekoga mrz.. Mnogo je lepše voleti.
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
A koga ti to voliš kad tražiš zaštitnike homoseksualaca?
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
A koga ti to voliš kad tražiš zaštitnike homoseksualaca?

Ne, ne tražim to ja, nego idem logikom stvari. Ako postoji zaštitnik interneta Sveti Isidor Seviljski onda je logično da postoji i zaštitnik homoseksualaca recimo sv. Kačavenda. ma koliko meni bili antipatični.
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Samo nemoj (po toj tvojoj logici) da se ponadaš da ćeš ti kao Sveti peko postati zaštitnik ovog foruma.
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Negde je zabranjeno izgovarati reč " raditi " a negde bi treblo zabraniti reč " mrzeti " a to šta sam mislio ne bi razumeli ni sa brdo smajlića jer u svima nama ima bar malo podozrenja.
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
"Unutar svakog bića ma koliko izgledalo mračno nalazi se svetlo" Ne znam ko je ovo rekao ali slažem se. Neki ljudi za koje nikad ne bismo pomislili mogu imati više svetlosti u sebi nego oni koji se predstavljaju kao svetlonoše.

 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
kamin.gif


Jeremija


Zaveo si me Gospodaru svemira,
nagovarao si me i dadoh se nagovoriti, bio si jači od mene i nadvladao si me. Na podsmeh sam svaki dan i svi mi se smeju jer od kad govorim vičem : nasilje i propast, jer reč mi je tvoja na porugu i na podsmeh svaki dan. I rekoh neću ga više pominjati niti ću govoriti u njegovo ime ; ali u srcu i kostima mojim je vatra rasplamsala i nisam mogao da izdržim. Čujem ruganje i strah je sa svih strana. Svi koji su bili u miru sa mnom sad me vrebaju i čekaju da padnem. Ali ti si samnom kao strašan junak zato oni koji me gone spotaknuće se i neće me nadvladati. Proklet da je dan u koji se rodih dan u koji me rodi majka da je proklet. Proklet da je čovek koji javi ocu mom rodio ti se sin. Zašto izađoh iz utrobe da vidim muku i žalost dok se ne svrše moji dani ?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top