Duh,duša i telo

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Buduci da sam dugo na ovom forumu, shvatio sam da su mnogi na zalost ovde zaposednuti, neka vam Bog istera demone i daruje vam zdravlje --->

Takvima kao fra Ivo Isus će reći ne poznajem te. Kod njega dolaze polupani u mozgu, da padaju u trans ko na nekom rok koncertu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Buduci da sam dugo na ovom forumu, shvatio sam da su mnogi na zalost ovde zaposednuti, neka vam Bog istera demone i daruje vam zdravlje --->

Nemoj mire , brate, molim te, Fra Iva, sada će pojedini da padaju u histeriju i da se valjaju po blatu....

No, kada bolje porazmislim, oni bi čak i na Isusa režali....

Uostalom, zar to već ne čine?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Nemoj mire , brate, molim te, Fra Iva, sada će pojedini da padaju u histeriju i da se valjaju po blatu....

No, kada bolje porazmislim, oni bi čak i na Isusa režali....

Uostalom, zar to već ne čine?
Nisi video, eno gore jedan koga ja necu imenovati vec sada histerise i rezi, onaj iz koga govori njih petoro..

Inace taj fra Ivo je u ime Hristovo izlecio osobu koju ja poznajem. U pitanju je bila "neuralgija trigeminus". Ko ne zna, to je bolest koja izaziva stravicne bolove (ne daj Boze nikome). To su bolovi jaci od bilo kojeg poznatog, i nista toliko ne boli kao neuralgija, covek vremenom pocne da oseca neprestanu bol tokom celog dana.. To je uzas!

Nakon samo jedne kratke molitve koju je fra Ivo izgovorio, osoba je potpuno izlecena! Sada zahvaljuje Bogu svakoga dana sto ju je spasao!

Inace, ova bolest se leci uglavnom hirurskim zahvatom, posto lekovi za bol ne deluju uopste, a lekovi koji se daju za epilepsiju vremenom prestaju da uticu na nerv..

Sad ce neko reci "izlecio ga je djavo, te ovo te ono" te to su ludaci koji padaju u trans, ali osoba koja je to dozivela ima doktorsku dijagnozu (fizicku bolest), i zna tacno ko ju je izlecio. A to je Isus Hristos!

Ne moze "sotona sotonu izgoniti"..
A njima svima izgleda treba egzorcizam!

Ljudi samo kad cuju glas ovog coveka kako zapoveda duhovima da izadju, pocinju da cvile i jaucu, licno sam to video, ja pustio video, a ljudi oko mene poceli da jaucu sikcu i reze, na kraju su vikali da ugasim!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Nisi video, eno gore jedan koga ja necu imenovati vec sada histerise i rezi, onaj iz koga govori njih petoro..

Nisam brate ni morao da vidim.

Znam kako "duh proroštva" (jedna od osobina tog "duha" je da govori laži, laprda, a da kada se suoči s Svetim Duhom, reži, pada u trans, balavi) deluje na ljude, tako da kradljivac identiteta čini sve što mu duh "proroštva" - "nauke" čije je ime legion, i naređuje, tačnije primorava ga da čini.

Ne moze "sotona sotonu izgoniti"..
A njima svima izgleda treba egzorcizam!

Ne da im treba, nego je to jedini lek.

No, bojim se da mnogi ne razumeju sa kakvim se to "duhom" oni bore.

Nije njih poseo legion nečistih duhova (palih anđela ili još nižih duhovnih bića) nego sam Samael - sotona lično. Citirač Pisama ih je poseo.

Tu samo Bog može da ih spase, samo ako im slomi slobodnu volju kojom su pristali na Samaelova drečanja i "Pismolatriju"
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Inace taj fra Ivo je u ime Hristovo izlecio osobu koju ja poznajem.

Biblija i to proriče za otpad, nismo li imenom tvojim liječili reće Ivo.

Evo kako Nelsim tumači Pismo.

Nelsim said:

Dusa je duhovni deo coveka.

>>>>>

Djela apostolska 27,37 A svih nas je u lađi bilo dvjesta sedamdeset i šest duša.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Fil 1,22-24: A ako mi živjeti u tijelu omogućuje plodno djelovanje, što da odaberem? Ne znam! Pritiješnjen sam od ovoga dvoga: želja mi je otići i s Kristom biti jer to je mnogo, mnogo bolje; ali ostati u tijelu potrebnije je poradi vas.

Onda ovde ispada da je Pavle rekao ljudima da nisu u telu.

Rimljanima 8,9
A vi niste u tijelu, nego u Duhu, ako Duh Božji prebiva u vama. A nema li tko Duha Kristova, taj nije njegov.
 
Natrag
Top