Domet fudbalske reprezentacije Srbije na SP?

Koji je domet fudbalera Srbije na Sp u Južnoj Africi?

  • Ispadanje u prvom krugu

    Votes: 4 21,1%
  • Ispadanje u 1/8

    Votes: 4 21,1%
  • Ispadanje u 1/4

    Votes: 1 5,3%
  • Učešće u polufinalu

    Votes: 6 31,6%
  • Poraz u finalu

    Votes: 2 10,5%
  • Osvajanje titule pobjednika SP-a!!!

    Votes: 2 10,5%

  • Total voters
    19
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
Domet nam je.... smile3

Pare sam uzeo protiv Gane, u petak igram 5+ mada bi i 6+ bilo moguce, nadam se da me nece razocarati. smile3
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Jel vidiš sad šta si lupio? :)


To sam namerno napisao ...zbog ovih shto su balavili ..... ! :)

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Domet nam je.... smile3

Pare sam uzeo protiv Gane, u petak igram 5+ mada bi i 6+ bilo moguce, nadam se da me nece razocarati. smile3


Ja odoh u kladionicu da igram na Srbiju iz 1 u 1 protiv Nemaca samo zato shto si ti ovo napisao ... a ako dodje nemoj da sam te video na ovom forumu ,bulju cu da ti pomerim !!! :acute::beee:
 
Poslednja izmena:

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
Ja odoh u kladionicu da igram na Srbiju iz 1 u 1 protiv Nemaca samo zato shto si ti ovo napisao ... a ako dodje nemoj da sam te video na ovom forumu ,bulju cu da ti pomerim !!! :acute::beee:

Sve ovo sto se desava na ovom SP se desava i u zadnjih 30 godina. Ne treba biti Nostradamus da bi znao sta ce biti.

Ne verujem da se secas ali pitaj one starije kako je 1982 umesto tada jednog od najboljih igraca Evrope Mlinarica, Miljanic na SP odveo Jerkovica sa 37 godina smile3 ili kada je 1990 Jakovljevic imao prednost ispred Sukera i Mijatovica smile3 Procesljaj malo istoriju nase reprezentacije videces da se ovo ponavlja uvek.

Voleo bih ja da budemo Svetski prvaci ali ne treba mnogo mozga da se shvati kako cemo proci. smile3 Steta jer odavno nismo imali ovako dobre igrace i trkace konacno ali sede na klubi dok balvani igraju ako se to moze nazvati igra!

Ovo iz fudbala se cak desilo i u kosarci na zadnjem EP. Vujanic koji je izneo kvalifikacije je zamenjen Popovicem kome je Ivkovic menadzer i koji je bio beskoristan na EP. Nadam se da je to bio izuzetak i da se nece ponavljati u kosarci ubuduce a fudbal je ionako izgubljen za sva vremena i bolje cuvaj zivce i zaradi koju kintu. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Slazem se.

Ne razumem onog bednika Marka Pantelica, gotivio sam ga uvek, sto mozete i videti u nekim prethodnim postovima, ne u ovoj temi. Ali on me je razocarao, sta on pokusava, kako on hoce da primi loptu, stvarno ne znam. Pa Mrdja mu moze predaje fudbal.
Nadam se da ga necu videti u prvoj postavi, protiv Nemaca.

Zigic je lik koji ima snage da izdrzi samo jedno poluvreme. Sto se i videlo. Posle 60 minuta, on ne moze da sa dva metra posalje loptu u mrezu.

Eto toliko o nasa dva napadaca.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Aj sto ne znaju da igraju fudbal (cast izuzecima), nego ocajno i pevaju:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=UTeKqWF_a_0]YouTube - Crveno je boja ljubavi - spot/pesma reprezentacije Srbije za SP 2010 (Mondijal)[/ame]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top