Domet fudbalske reprezentacije Srbije na SP?

Koji je domet fudbalera Srbije na Sp u Južnoj Africi?

  • Ispadanje u prvom krugu

    Votes: 4 21,1%
  • Ispadanje u 1/8

    Votes: 4 21,1%
  • Ispadanje u 1/4

    Votes: 1 5,3%
  • Učešće u polufinalu

    Votes: 6 31,6%
  • Poraz u finalu

    Votes: 2 10,5%
  • Osvajanje titule pobjednika SP-a!!!

    Votes: 2 10,5%

  • Total voters
    19
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Stojković je najveća golmanska rupa u Evropi. SMEŠAN JE! Taj ne brani već godinama ni u jednom klubu a promenio ih je milion (naravno sve su to bile pozajmice, jer ga stalno teraju). Viganovi navijači su mu se čak i smejali i zviždali mu nakon par utakmica (primio je preko 10 komada na 3 tekme, pola njegovom krivicom). Dišljenković koji je zakon golman za ovog nesrećnika je odustao od Srbije i uzeo je ukrajinsko državljanstvo jer Antić iz ko zna kojih razloga forsira rupu. Ako od njega nemamo boljeg,mislim da imamo bilo koga samo ne njega, onda smo stvarno ugasili.

Dakle, svi se nadamo najmanje drugom krugu ali i ja se bojim sindroma našeg na velikim fudbalskim takmičenjima, pogotovo protiv "velikih" ekipa.

Meni je to neobjasnjivo, pogotovo ako uzmemo u obzir ostale ekipne sportove. Skoro svaki ekipni nam leži...a fudbalskog talenta nam ne fali.

Pa naravno da je rupa u Evropi, kad niko nece da ga pusti da brani. ;)

Pa ajde nadji boljeg golmana od njega... Eto Disljenkovic je otisao, steta. Ali nijedan drugi nije bolji od njega.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Imamo dobar tim, sa svima smo spremni da se nadigravamo, puno će zavisiti od sreće ali očekujem četvrtfinale.
Kako god neka se bore i igraju hrabro pa šta urade. Samo da se na kraju ne peva Gubitnička

[YOUTUBE]3h7AqRdKQLA[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Neznam otkud ovoliko pesimizma kod nekih forumasa...a do pre 7 meseci smo sve fudbalere dizali u zvezde,narocito posle plasmana na SP.

Poznati smo kao zemlja sa 10 000 000 selektora i toliko dobrih poznavaoca fudbala...

Pustimo selektora Antica da radi svoj posao...pokazao je da zna da ga radi,jer je od jedne nazovi ''posrnule''ekipe napravio mozaik i ekipu koja moze biti ''kost u grlu'' svakome...i koja nece biti inferiorna u bilo kom duelu...

A prozivanje po pitanju golmana je suvisno,sam Disljenkovic je indirektno priznao da ne zeli da bude rezerva...nema potrebe sejati razne prozivke i ostalo...pustimo nase ''Orlove'' da se spreme na najbolji moguci nacin,i prezentuju nasu majku Srbiju na najbolji i najlepsi nacin.

A krajnji domet...nemojmo suditi po pripremnim utakmicama...one ne sluze za otkrivanje karata...
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Ljudi realno odavno nismo imali ovoliko dobre fudbalere u reprezentaciji+ ANTIC!!!
Samo mi je krivo sto igra onaj retardirani zigic.

Ja licno ocekujem bar polufinale!!!

S R B I J A ! ! ! !
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
nije Zigic retardiran,on je TARGET MAN sto bi se reklo u Fudbalskom zargonu,cak sta vise u odbrani radi jako dobar posao,mislim na prekide,sto je najbitnije svojom visinom ne smeta Vidicu i ostalim skakacima,tako da je on jedan od bitnijih igraca ove reprezentacije.Realno za nijednog igraca nmg da kazem da igra lose,kenjao sam za Pantelica,ali kad pogledas tekmu onako kako treba onda vidis da svaki igrac ima svoju neku ulogu na terenu.Panta stvara visak kako bi se recimo ubacajima Obradovica ili Jovanovica sa druge strane Krasica ili Ivanovica stvorila gol sansa...A kad vidim ove komentare da je Disljenkovic bolji od Stojkovica,samo cu reci da se ti ljudi vrate malo u proslost i na utakmice u kojima je branio Disljenkovic,kakve smo golove primali,ne kazem da je Stojkovic svetska klasa,ali je pregurao cele kvalifikacije..Primao cudne golove,ali i branio nesto sto se ne brani...tako da molim Forumske Strucnjake da puste Antica da zavrsi ono sto je poceo,pa ako da Bog srece,da se Orlovi okite nekom medaljom...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Medalja.... to mi nikad nije bilo jasno zbog čega samo u fudbalu nema dodele medalja na način koji postoji u svim drugim kolektivnim sportovima. Tako na primer utakmica za treće mesto je čisto stvar prestiža, a ne borba za bronzanu medalju. Na EP mislim da se ta utakmica uopšte i ne igra
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Pa ako izadjemo drugoplasirani iz grupe sastajemo se sa prvoplasiranim iz C grupe sto ce verovatno biti Engleska i sta .... kao plasiracemo se u cetvrtfinale:vorred:?Pa,bilo bi lepo....
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
I to je jedna od opcija eventualnog raspleta u grupi,ako se zauzme drugo mesto...
Ali ne vidim da ima potrebe da se toliko ''plasimo''engleza...ljudi kao ljudi,i njima dodje los dan...
''Duzni su'' su nam i oni i ameri...tako kada pobedimo bilo koga od njih-srce ce mi biti na mestu !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top