Domet fudbalske reprezentacije Srbije na SP?

Koji je domet fudbalera Srbije na Sp u Južnoj Africi?

  • Ispadanje u prvom krugu

    Votes: 4 21,1%
  • Ispadanje u 1/8

    Votes: 4 21,1%
  • Ispadanje u 1/4

    Votes: 1 5,3%
  • Učešće u polufinalu

    Votes: 6 31,6%
  • Poraz u finalu

    Votes: 2 10,5%
  • Osvajanje titule pobjednika SP-a!!!

    Votes: 2 10,5%

  • Total voters
    19
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Šta mislite, koji su dometi reprezentacije Srbije na predstojećem Svjetskom prvenstvu u Južnoj Africi?
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
pa realno ocekujem 1/4 finale,e sad...sve preko toga je nesto sto bi voleo...
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
Pošto su Fifa i Uefa ..Mafijaške organizacije koje namještaju utakmice radi para i svega ostalog ne vjerujem da će dalje od drugog kruga ...
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Pune buke ni oko čega, što nije prvi put.
Orlovi će visoko poleteti, ali nisko pasti, kao i obično na prethodnim sličnim prvenstvima.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Proci cemo takmicenje po grupama i u sledecem krugu neko ima da nas razvali sa 6-0. Slabe tacke: Nikola Zigic, Marko Pantelic, Vladimir Stojkovic.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Vidim da si gorki pesimista, kad ti je Stojkovic slaba tacka onda stvarno ne znam. Aj ti nadji boljeg golmana od njega.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Vidim da si gorki pesimista, kad ti je Stojkovic slaba tacka onda stvarno ne znam. Aj ti nadji boljeg golmana od njega.

Stojković je najveća golmanska rupa u Evropi. SMEŠAN JE! Taj ne brani već godinama ni u jednom klubu a promenio ih je milion (naravno sve su to bile pozajmice, jer ga stalno teraju). Viganovi navijači su mu se čak i smejali i zviždali mu nakon par utakmica (primio je preko 10 komada na 3 tekme, pola njegovom krivicom). Dišljenković koji je zakon golman za ovog nesrećnika je odustao od Srbije i uzeo je ukrajinsko državljanstvo jer Antić iz ko zna kojih razloga forsira rupu. Ako od njega nemamo boljeg,mislim da imamo bilo koga samo ne njega, onda smo stvarno ugasili.

Dakle, svi se nadamo najmanje drugom krugu ali i ja se bojim sindroma našeg na velikim fudbalskim takmičenjima, pogotovo protiv "velikih" ekipa.

Meni je to neobjasnjivo, pogotovo ako uzmemo u obzir ostale ekipne sportove. Skoro svaki ekipni nam leži...a fudbalskog talenta nam ne fali.
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
Gledajući realno, ispadamo u prvom krugu. Nemci će nas rasturiti. Gana, ako bude igrala na nivou Kameruna, takođe. Jedino Australijance možemo da dobijemo, mada, nikad se ne zna.

P.S. Pobeda nad reprezentacijom Kameruna je čista sreća. Da smo igrali na neutralnom terenu, oni bi nas razbili sa jedno 4-5 golova razlike.
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
E pa ja mislim ovako : Ganu cemo da pocepamo ,posle toga ce da se napale pa ce dobiti i ostale u nashoj grupi !!!! ;););) Prolazimo grupu sa prvog mesta !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top