Djevica Marija-Velika Gospa 15.08

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Marija,Isusova majka je postala Hriscanka,sledbenica Isusa koga je rodila.Ona je prema Bibliji u Hriscanstvo dovela i svu Isusovu bracu ,jer su bili medju prvima koji su primili proreceni Sveti Duh .I ona se zajedno sa ostalim isusovim ucenicima molila Jevrejskom Bogu Jehovi...
Dela apostolska, glava 1
14 Ovi svi jednodušno behu jednako na molitvi i u moljenju sa ženama, i s Marijom materom Isusovom i braćom Njegovom. Da li se u ovim stihovima pravi razlika izmedju apostola i ostalih??? Da li cete je mozda nazvati i Boginjom? A da li joj je Bog muz???,jel imala muza?
Da li za Nemce i Hrvate nema problema sto je Marija bila Jevrejka,Zidovka?,i sta mislite kako bi se sa njome postupalo da je zivela u NDH za vreme 1941-1945 ,ili pak u Hitlerovoj Nemackoj?Da li bi se i onda klanjali njoj ili bi je silovali i zaklali???
Da li se promenilo misljenje Nemaca i Hrvata prema Jevrejima,a i sam Isus je bio Jevrejin,Zidov.
Da li bi se ustaski i hitlerovi vojnici poklonili pred Zidovom ili bi ga opet ubili?

Tko je dulje ostao bez kisika pri porodu, ti ili Jovan?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Kisik je potreban tebi, zdrav kisik jer si dugo u zatvornom. Zato i pišeš ovako.

Neki dan si me ti najdirektnije napao zbog toga što sam Hrvat. Danas me je "tvoj brat po kisiku" - Zaokret također napao na nacionalnoj osnovi samo malo zaobilazno. Napadajte, kršćane se već dva tisućljeća napada na sve moguće načine, ali činjenice promijeniti ne možete, obojica imate sve simptome nesretnika koji su pri porodu ostali bez kisika.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Laž si napisao, sotonsku laž si napisao. Ali mene to od tebe niti čudi niti vrijeđa.
A koja je to laz u pitanju?
Dal je to laz da je Isusa rodila kao prvenca?
Matej, glava 1
24 Kad se Josif probudi od sna, učini kako mu je zapovedio anđeo Gospodnji, i uzme ženu svoju.
25 I ne znaše za nju dok ne rodi Sina svog prvenca, i nadede Mu ime Isus.
Dal je laz da je sa Josifom rodila i drugu decu?
Matej, glava 13
55 Nije li ovo drvodeljin sin? Ne zove li se mati njegova Marija, i braća njegova Jakov, i Josija, i Simon, i Juda?
56 I sestre njegove nisu li sve kod nas? Otkud njemu ovo sve?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
A koja je to laz u pitanju?
Dal je to laz da je Isusa rodila kao prvenca?
Matej, glava 1
24 Kad se Josif probudi od sna, učini kako mu je zapovedio anđeo Gospodnji, i uzme ženu svoju.
25 I ne znaše za nju dok ne rodi Sina svog prvenca, i nadede Mu ime Isus.
Dal je laz da je sa Josifom rodila i drugu decu?
Matej, glava 13
55 Nije li ovo drvodeljin sin? Ne zove li se mati njegova Marija, i braća njegova Jakov, i Josija, i Simon, i Juda?
56 I sestre njegove nisu li sve kod nas? Otkud njemu ovo sve?

Ovo dolje ti je đavlija laž.

Da li cete je mozda nazvati i Boginjom? A da li joj je Bog muz???,jel imala muza?
Da li za Nemce i Hrvate nema problema sto je Marija bila Jevrejka,Zidovka?,i sta mislite kako bi se sa njome postupalo da je zivela u NDH za vreme 1941-1945 ,ili pak u Hitlerovoj Nemackoj?Da li bi se i onda klanjali njoj ili bi je silovali i zaklali???
Da li se promenilo misljenje Nemaca i Hrvata prema Jevrejima,a i sam Isus je bio Jevrejin,Zidov.
Da li bi se ustaski i hitlerovi vojnici poklonili pred Zidovom ili bi ga opet ubili?
 
Natrag
Top