Delije Sever 1989

Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
1.000 navijača na prvom treningu CZ

[h=1]1.000 navijača na prvom treningu CZ
[/h] Izvor. B92 | AK

Posle trodnevnog testiranja u Republičkom zavodu za sport, igrači Crvene zvezde odradili su prvi trening u 2012. godini.

19506635004f103bad3c296527783453_orig.jpg

crvenazvezdafk.com
Na pomoćni teren stadiona u Ljutice Bogdana 1 istrčali su svi prvotimci osim Kristijana Borhe.
Podršku “crveno-belima” pred odlazak na pripreme 19. januara pružilo je i oko 1.000 navijača.
Sevanje bliceva, uzvici podrške Robiju i igračima, skandiranje prilikom svakog dobrog poteza na terenu, obeležili su prvi trening “crveno-belih” u novoj polusezoni u kome su trenirali u kompletnom sastavu.

Pravo da prisustvuju prvom treningu u polusezoni imali su samo navijači koji poseduju člansku kartu fudbalskog kluba Crvena zvezda, što je jedna od beneficija članstva.
 
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
 
Poslednja izmena od urednika:
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Delije oterale Piksija sa Marakane

[h=1]Delije oterale Piksija sa Marakane
[/h] Izvor. B92, Press | AK

Trojica navijača Crvene zvezde verbalno su napala Dragana Stojkovića Piksija u "Red kafeu" na Marakani i primorala ga da napusti stadion.


14003248664f1501c4c994d374520039_330x238.jpg
Legendarni fudbaler "crveno-belih" sedeo je u kafiću sa nekoliko prijatelja kada su mu nepoznata lica prišla i poručila "da mu zabranjuju da sedi u 'Red kafeu' i da mu je bolje da napusti lokal", prenosi Press.
Stojković je izjavio da poznaje jednog od momaka koji su mu prišli, iz vremena kada je bio predsednik Crvene zvezde.

"Tačno je da sam imao manju neprijatnost u "Red kafeu". Došao sam na stadion kako bih popio piće sa prijateljima iz Srbije koje dugo nisam video. U jednom trenutku prišla su mi trojica momaka, jednog sam prepoznao jer je i u mojoj vladavini važio za vođu navijača, i upitali me: "Ko ti je dozvolio da sediš ovde?" Mirno sam im rekao da ne razumem pitanje, ali su oni nastavili i uz zaprepašćenje mojih prijatelja poručili: "Ne dozvoljavamo ti da sediš ovde". Kako ne bih uznemiravao okruženje, rekao sam da je sve u redu i mirno otišao sa stadiona. Ružno je što se sve to desilo, pogotovo na javnom mestu", ispričao je za "Press" Dragan Stojković.

Stojković je od 2005. do 2007. godine bio predsednik Crvene zvezde kada je klub iz Ljutice Bogdana osvojio poslednje dve duple krune.

"Od dana kada sam seo u predsedničku fotelju nisam imao njihovu podršku. Osećao sam veliki otpor, iako sam važio za klupsku legendu. Jednostavno, nisu me voleli, niti me i danas vole, jer su kod mene važila jasna pravila ponašanja. Nisam im dozvoljavao da vode klupsku politiku. Nisu mogli da uživaju beneficije. To je jedina istina, mada je tužno da mi se ovakve stvari dešavaju na stadionu Zvezde", razočaran je Stojković.

Sada je trener japanske Nagoje, sa kojom je osvojio prvu titulu šampiona u istoriji kluba čije je boje branio i kao igrač, a u Srbiju je došao kako bi prisustvovao sahrani Miljana Miljanića.

Dragan Stojković Piksi je peta Zvezdina zvezda.
 
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
 
Poslednja izmena od urednika:
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
watch
 
Poslednja izmena od urednika:
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
watch
 
Poslednja izmena od urednika:
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top