Delije Sever 1989

Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
 
Poslednja izmena od urednika:
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
 
Poslednja izmena od urednika:
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
watch
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Piksi odgovorio Delijama...

[h=1]Piksi odgovorio Delijama...
[/h] Izvor. B92, pressonline.rs

Legendarni fudbaler Crvene zvezde Dragan stojković u ekskluzivnoj izjavi za ’Pres’ odgovorio je navijačima Crvene zvezde na postavljena pitanja.


2209339004f1c7e6824064063549914_orig.jpg
Piksi je prošle nedelje imao neprijatnu situaciju na stadionu u Ljutice Bogdana kada je grupa navijača crveno-belih zahtevala da napusti prostorije kluba.
Nakon toga navijačka grupa Delije objavila je saopštenje u kome je postavila nekoliko pitanja legendarnom fudbaleru vezana za vreme njegovog predsednikovanja na ’Marakani’.
„Prvo želim da naglasim da poštujem svakog navijača Crvene zvezde i da posle ovog želim da stavim tačku na slučaj o kome se pisalo prethodnih sedam dana. Drago mi je što me navijači nisu optužili nego su me pitali da li sam napravio dug od 20 miliona evra. Čuli su te priče jer se time barata u javnosti, ali to su obične dezinformacije“, rekao je Stojković za Pres.

Nakon toga Piksi se i osvrnuo na pitanje o dugu koji je ostavio u klubu.

"Kada sam zamoljen da preuzmem Zvezdu, prikazano mi je da je klub u dugu od osam miliona evra. Bilo je mnogo problema, kako finansijskih tako i organizacionih. Isključivali su nam vodu, struju, čak i telefone. Zvezda praktično nije postojala. A onda mi je za tri meseca, kada ništa nismo ulagali, rečeno da je dug 11 miliona evra. Tu su bile razne kamate bankama. Pitao sam o čemu se tu radi, i rekao im da ako se nastavi tako, bićemo do Nove godine u dugu od 15 miliona. Uz sve to morali smo da jurimo rezultat i imali budžet od 12 miliona. U toj situaciji samo Koperfild je mogao da pomogne meni i Crvenoj zvezdi", rekao je Stojković i dodao da je naredni predsednik Toplica Spasojević kada je preuzeo klub ustanovio da je dug 12 miliona evra.

Stojković je rekao da je imao korektne odnose sa navijačima Zvezde kada je bio predsednik i da je od njih samo tražio da se ne mešaju u rad Uprave.



 
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
 
Poslednja izmena od urednika:
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Novi poklon navijačima Zvezde

Novi poklon navijačima Zvezde

Izvor. B92, zvanični sajt | ČŽ


Zbog velikog ineterseovanja i odlične posećenosti mečeva u prolećnom delu sezone uprava Crvene zvezde obezbedila je besplatan ulaz i za meč sa Smederevom.

20017201914f5c83937ae1b644983404_orig.jpg

Uprava se zahvaljuje svim navijačima koji su se odazvali pozivu i napunili tribine našeg najvećeg stadina i zbog toga je odlučila da nagradi svoje navijače.

Meč sa Smederevom biće odigran 14. marta u klubu iz Ljutice ogdana ističu da će FK Crvena zvezda poslednji put u sezoni primenjivati ovakvu praksu.

Razlog je što postoji skoro 12.000 prodatih sezonskih karata, i u Zvezdi ne žele da obezvrede navijače koji su kupovinom sezonske karte pokazali odanost prema klubu.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Vođa "Ultrasa" osuđen na 8 meseci

Vođa "Ultrasa" osuđen na 8 meseci

Izvor. B92, Tanjug


Vođa Zvezdine navijačke grupe "Ultra bojs" Marko Vučković Mare osuđen je u Prvom osnovnom sudu na osam meseci zatvora zbog nanošenja teških telesnih povreda.

Vučković je proglašen krivim za krivično delo teške telesne povrede, jer je kada je ošamario oštećenu S.M, 2008. godine na Senjaku, njoj pukla bubna opna.

Incident se dogodio u Vučitrnskoj ulici ispred broja 3, u oktobru 2008. Vučković je ranije u Prvom osnovnom sudu dva puta osuđivan uslovno zbog kršenja javnog reda i mira.

Vučkoviću se ponovo sudi i zbog optužbi da je 29. decembra 2004. godine u Beogradu vređao, napao i naneo laku telesnu povredu policajcu. Na teret mu se stavlja krivično delo ometanje službenog lica u obavljanju poslova javnog reda i mira.

Vučković iza sebe ima više krivičnih prijava, kao i još jednu presudu koja čeka pravnosnažnost.
 
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Delije napale Savu Miloševića

Delije napale Savu Miloševića


Blic


Po završetku polufinalnog meča u Humskoj dogodio se incident u kojem su učestvovale “delije” i Savo Milošević, bivši fudbaler Partizana.

234342_savo-derbi01-blic-masanori-josida_f.jpg


Savo je, naime, automobilom pokušao da napusti stadion ulicom koja vodi pored severne tribine, a “delije” su ga prepoznale, okružile auto i počele da ga ljuljaju.


Milošević je iznervira izašao iz kola da bi se respravljao, a kada je ponovo seo u njih, navijači su opet počeli da ih ljuljaju.

Bivši as Partizana ipak je uspeo da se probije kroz gužvu bez posledica.

Crvena zvezda je u derbiju slavila sa 2:0 i ukupnim rezultatom 4:0 prošla u finale kupa u kome će igrati protiv Borca, koji je iznenadio Vojvodinu u Novom Sadu.



 
Natrag
Top