Dal neko zna odgovor? :)

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Anshtajnov test (samo 2% ljudi na svetu mogu da je reshe do 15 minuta,tako je bar on rekao)

5 kuca je obojeno u 5 razlichitih boja,a u svakoj kuci zivi osoba druge nacionalnosti,tih 5 vlasnika kuca pije odrodjeno pice,pushe odredjene cigarete...i drze odredjene kucne ljubimce. Ni jedan vlasnik nema isto pice,cigarete i ljubimca.
----------------Pitanje glasi KO DRZI RIBICE-----

Upustva/objashnjenja
-Srbin zivi u crvenoj kuci.
-Hrvat drzi pse.
-Bosanac pije chaj.
-Zelena kuca je levo od bele kuce.
-Vlasnik zelene kuce pije kafu.
-Osoba koja pushi Pall mall gaji ptice.
-Vlasnik zute kuce pushi Danhil.
-Vlasnik srednje kuce pije mleko.
-Crnogorac zivi u prvoj kuci.
-Chovek koji pushi Blend zivi pored choveka koji gaji machice.
-Chovek koji drzi konje,zivi pored choveka koji pushi Danhill.
-Vlasnik koji pushi Marlboro pije pivo.
-Makedonac pushi Drinu.
-Crnogorac zivi pored plave kuce.
-Chovek koji pushi Blend ima komshiju koji pije vodu.
(naravno da su dozvoljeni papir i olovka)


-----------------------rešite bez Googlanja,siva masa sve rešava...Ja sam odma počeo da crtam sve to na papir...verujte mi da je mnogo lakše...

EDIT Ah ,da umalo da zaboravim...lica i stvari su prilagođeni našem podneblju,ali nemaju veze sa njima...Oni su samo potrošna roba kroz prevode...
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
306
Upeklo sunce, przi, ubija, i ide jedna macka po tom suncu i ugleda lonce sa mlekom. I pridje ona loncetu, omirise malo, okrene se i ode.. Zasto?


Da nije mleko u prahu? :)

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Anshtajnov test (samo 2% ljudi na svetu mogu da je reshe do 15 minuta,tako je bar on rekao)

5 kuca je obojeno u 5 razlichitih boja,a u svakoj kuci zivi osoba druge nacionalnosti,tih 5 vlasnika kuca pije odrodjeno pice,pushe odredjene cigarete...i drze odredjene kucne ljubimce. Ni jedan vlasnik nema isto pice,cigarete i ljubimca.
----------------Pitanje glasi KO DRZI RIBICE-----

Upustva/objashnjenja
-Srbin zivi u crvenoj kuci.
-Hrvat drzi pse.
-Bosanac pije chaj.
-Zelena kuca je levo od bele kuce.
-Vlasnik zelene kuce pije kafu.
-Osoba koja pushi Pall mall gaji ptice.
-Vlasnik zute kuce pushi Danhil.
-Vlasnik srednje kuce pije mleko.
-Crnogorac zivi u prvoj kuci.
-Chovek koji pushi Blend zivi pored choveka koji gaji machice.
-Chovek koji drzi konje,zivi pored choveka koji pushi Danhill.
-Vlasnik koji pushi Marlboro pije pivo.
-Makedonac pushi Drinu.
-Crnogorac zivi pored plave kuce.
-Chovek koji pushi Blend ima komshiju koji pije vodu.
(naravno da su dozvoljeni papir i olovka)


-----------------------rešite bez Googlanja,siva masa sve rešava...Ja sam odma počeo da crtam sve to na papir...verujte mi da je mnogo lakše...

EDIT Ah ,da umalo da zaboravim...lica i stvari su prilagođeni našem podneblju,ali nemaju veze sa njima...Oni su samo potrošna roba kroz prevode...


Nemac drzi ribice!...... :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Upeklo sunce, przi, ubija, i ide jedna macka po tom suncu i ugleda lonce sa mlekom. I pridje ona loncetu, omirise malo, okrene se i ode.. Zasto?

Pa ko ce da jede po tolikoj vrućini mleko...Ko zna da li je ispravno...užeglo neko ...nije Kravica 100%
A možda je bilo poklopljeno lonče...ili je sita j**o je otac :D
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Čim se smeješ znači da sam pogodio,a ovo što si napisala da je tačno za mleko u prahu je samo da utešiš Natu jer je pogrešila ;)
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
306
Evo jos jedna...

Jedan strašno bogat šeik je bio na smrti. A imao čovek dva sna. I pozove ih jedan dan na svoju samrtničku postelju te im kaže da će svo njegovo bogatstvo pripasti samo jednome od njih. Uz određeni uvet, naravno. I naredi on da se organizuje takmicenje, te reče svojim sinovima da je pobednik (i dobitnik nasledstva) onaj čija kamila do cilja stigne ZADNJA! Sinovi pristanu, uzjašu kamile na startu, ali niti jedan od njih se ne pomaknu s mjesta. Jer, ko god bi prvi krene, bio bi bliže cilju, a samim tim i gubitnik, jer nije zadnji. Budući da su shvatili da su u glupoj situaciji, odluče savet potražiti kod jednog mudraca. On im je nešto rekao nakon čega su braća munjevitom brzinom uzjahala kamile i pojurila prema oazama. Pitanje glasi:

šta im je taj mudrac rekao!??? :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
306
Tacno :)...........

Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Setao se jedan covek gradom. Noc,zima,sneg veje,i sve je zaledjeno. Kad je krenuo kuci,slucajno se oklizne i padne pokraj jednog podrumskog prozora. Ucinilo mu se da se tu neko svadja,pa je rukavicom obrisao paru sa prozora. Brzo ustane i otrci u policiju. Tamo isprica da je video coveka kako ubija jednu zenu. Ali mu niko nije verovao. Zasto???
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Kondenzacija je unutra ako je napolju hladno a unutra toplo? Tako da nije mogao da je obriše rukavicom sa unutrašnje strane jer je pao napolju...
 
Natrag
Top