Dal neko zna odgovor? :)

Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
306
Vreme hladnog rata. Odlucili Ameri da posalju spijuna u Rusiju da se infiltrira i da im salje informacije. Odabrali su najboljeg svog operativca i zapoceli obuku. Intenzivne casove rukog jezika, poznavanje kulture,obicaja i sve to. Covek zavrsio sa najboljim ishodom, prica ruski perfektno, ne mozes da primetis nikakvu razliku izmedju njega i nekoga ko se rodio i odrastao u Moskvi. I odlazi on u Moskvu, smesti se u hotel i ode uvece u kafanu, sedne za sto sa nekim rusima, naruci votku, izvadi ruske cigare, zapali, prica, sali se, pije, ljudi su ga prihvatili normalno i sve je bilo ok. I nakon jedno pola sata ulaze u kafanu nekoliko agenata KGB-a i pravo do njega i kazu: "Gospodine uhapseni ste, podjite sa nama, vi ste americki spijun!". Kako su oni skapirali ko je on?

he he:) Sta mislite?
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
E sada ja ne kontam, moze li mala pomoc, tek sam ustao pa mi mozak jos spava...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ruksi agenti se ne šale i ne piju osim u američkim filmovima yes3
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Znam, znam, malo dok se razbudim... Pa bio je crnac... hehehe;)

A evo da postavim i ja nesto...
Muz,zena i slijepi sin dozive brodolom i nadju se na pustom ostrvu.Majka posle nekog vremena umre iz nepozatog razloga i ostanu sin i otac bez hrane.otac kaze sinu da ga priceka da on ide da nadje nesto za jelo_Otac se vrati sa hranom i posto je ispecu sin upita sto je otac ulovio.Galebovinu-odgovori tata.Kad se spase sa ostrva sin ode u restoran da jede galebovinu koja mu se tolko svidjela i posto proba prvi zalogaj umre.ZASTO?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top