Da ste Isus Hrist

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Jevrejine, mi smo se pomolili za to dete, ali nam nije uspelo. Ali bih te molila da to ti uradiš umesto nas, jer Bog izgleda samo tebe čuje!

Izvinjavam se što sam napravila off sa teme!
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
376
Bitno je biti čiste savjesti i mirno živjeti znajući da nikome nisi svjesno nanio bol, ni učinio nekome zlo...
A kako znati da si osoba čistog duha, dobrog srca i duše?
Jednostavno to je u tebi, to je nešto što je teško teoretski i riječima pojasniti...
Ono što čovjek ispoljava prema vani drugima, to dolazi iznutra.

Vidiš Jevrijine ovo ne piše u svetim spisima. Ali bi bilo uljudno da prihvatiš neke norme ponašanja te svoj vokabular prilagodiš bar virtuelno osobi za koju se predstavljaš.
Da li si ti čistog duha i dobre duše. Zapitaj se sam, neće ti to niko ovde reći.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Imate u Kovinu i Guberevcu, kao i gornjoj toponici onih koji misle da su isus. Barem svaka duševna bolnica ima nekoliko njih sa tim ambicijama. Samim tim, odgovor koji možeš ovde očekivati jeste u stilu miss 2010 a to je mir u svetu, broba protiv gladi i etc.
Lično, Isus bi se zapanjio glupostima koje mu se pripisuju i koje se u njegovo ime čine.
A ja lično, za početak bi uštrojio sve muškarce.
čisto da se rešimo greha.
Posle bi preispitao okrečene grobove
Sledeće, spalio bih ovaj sajt u Božijem gnevu.
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
309
Bitno je biti čiste savjesti i mirno živjeti znajući da nikome nisi svjesno nanio bol, ni učinio nekome zlo...
A kako znati da si osoba čistog duha, dobrog srca i duše?
Jednostavno to je u tebi, to je nešto što je teško teoretski i riječima pojasniti...
Ono što čovjek ispoljava prema vani drugima, to dolazi iznutra.
Ovo kao da objasnjavas Bozije prisustvo u nama. :acute:
Vidiš Jevrijine ovo ne piše u svetim spisima. Ali bi bilo uljudno da prihvatiš neke norme ponašanja te svoj vokabular prilagodiš bar virtuelno osobi za koju se predstavljaš.
Da li si ti čistog duha i dobre duše. Zapitaj se sam, neće ti to niko ovde reći.
Po ko zna koji put pokazujes da nemas predstavu sta nas Sveto Pismo uci.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pametnije bi ti bilo da nisi nista komentarisao...ovako si samo pokazao neznanje kao i doticni. yes3

Eto, šta sam rekao! Ponavljam još jednom. Osobina glupih i neznalica je da gluposti i neznanje vide svagdje osim kod sebe. Znaš, ništa lakše nego kada ne znaš šta da kažeš i da odgovoriš na tuđe argumente, reći, to je glupost, ti ne znaš ništa. Ne uviđaš da je takav vokabular nekulturan i da zorno govori o tvom vaspitanju.
Rekao si čovjeku da nema predstavu šta nas uči Sveto pismo. To implicite znači da ti imaš tu predstavu, zar ne? Lijepo sam sam te pitao da li si ti naučio u Svetom pismu da tuđa mišljenja koja oponiraju tvojima, nazivaš glupostima? Umjesto da odgovoriš, ti i me nazivaš neznalicom. Pa, jadniče, ovdje je jasno i bravu i mravu ko je neznalica.
 
Natrag
Top