Da li znas da spremis nesto od klope?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Vlado ...pa ti si genije...super je sto znas da kuvas i pravis slatkise...:D:D
Radovace se i tvoja lepsa polovina tvojim umecima kao i celaaaa familija ..od mene imas veliki + :yea:


Pohvale i za ser Olivera...nije lako ni to znati spremiti...ali je zato uzitak mmm jesti...:dance2:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Pre dva dana naucio sam [najzad!] da spremim jedno vrlo lepo grcko jelo ..... Necu reci o cemu je rec ali rado pozivam sve prijatelje da dodju na cast i slast .... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
214
Uzmes parce hleba namazes ajvar na njega pa poredjas sira preko pa isprzis jedno jaje(kajganu) pa na drugo parce hleba namazes kajmaka i poredjas prsute i sastavis i ispadene extra sendvic:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Обавезно.Током рата специјалитет су ми били уштипци,стара замјеси и оде на посао а мени остане да се сналазим како знам.И то са 7-8 година.То су били дани.:evil:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Znam da spremim kajganu na argetinski način, sa dosta slačice, origano začina i još nekih mirođija .... Naučio pre par dana .... :yea:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Znam da spremim sva jela iz domaće kuhinje, malo italijanske....
Jedino varjača ne priznaje diplome...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Majstor sam za pizze...volim da mesim kolace i pravim torte..:dance2: Nisam bas neki majstor sto se ribe tice jer mi je oduvek bilo bljak da je cistim...
Sve drugo spremam i ne ispadne lose...bar niko ne sme da se zali....:blum3:
 
Natrag
Top